Lidl akcija: Jaučiate skirtumą? Jūsų piniginė tikrai jaučia. Epizodas #5. Trattoria Alfredo prieš Dr. Oetker

Prisijunkite prie mūsų

Palyginsime Dr. Oetker ir Trattoria Alfredo šaldytas picas. Šiaip turiu išankstinę nuomonę apie Dr. Oetker ir bus keista, jei Trattoria Alfredo sugebės būti dar prastesnė.

Trattoria Alfredo Šaldyta pica Mozzarella 335 g

prieš

Dr. Oetker RISTORANTE MOZZARELLA Šaldyta pica 335 g

Lidl kaina atitinka tas, kurios yra ankstesniuose jų leidiniuose, taigi Trattoria Alfredo kaina yra geresnė.

Žiūrime sudėtis. Dr. Oetker mažiau pomidorų tyrės – 21%. Trattoria Alfredo - 23%. Be pagrindinių dalių, kurios sutampa – Trattoria Alfredo daugiau prieskoninių priedų  - kietasis sūris, raudonėliai, sudėtingesnė tešla. Sudėtis įdomesnė Trattoria Alfredo.

Maistingumo deklaracija 100 g. Kaloringesnė yra Dr. Oetker - 251 kcal, Trattoria Alfredo - 208 kcal. Riebalų, tame tarpe sočiųjų daugiau Dr. Oetker picoje – 13 g (4,4 g), Trattoria Alfredo - 8 g (4 g). Dr. Oetker mažiau baltymų - 10 g, Trattoria Alfredo - 10,4 g. Dr. Oetker mažiau cukrų - 2,7 g  ir daugiau druskos 0,98 g, Trattoria Alfredo - cukrų 3,4 g, druskos 0,95 g.

Plėšiam ipakavimą. Dr. Oetker mažiau prieskonių, pomidorų padažas įtartinai blyškus, barstomas sūris kažkoks granuliuotas, geriau atrodo tik pesto padažas – žalios spalvos, o ne pilkas, kaip Trattoria Alfredo. Bendra Trattoria Alfredo išvaizda geresnė. Abi šaldytos picos neturi kvapo.

Kepam (beje kepimo sąlygos vienodos). Dr. Oetker kvapas labai silpnas, Trattoria Alfredo ryškus bazilikų kvapas. Pjaustant pastebim, kad Trattoria Alfredo mocarela labai tąsi – geras požymis. Dr. Oetker padas – traškus kvietinis paplotėlis, bet ne picos pagrindas. Trattoria Alfredo – ir traškus ir kiek tąsus – taip panašu į picos. Trattoria Alfredo pomidorų padažas yra pomidorų padažas – Dr. Oetker padažas – neaišku kas. Mocarela geresnė Trattoria Alfredo. Aromatika – bazilikas ir kiti prieskoniai žymiai geresni Trattoria Alfredo. Gražus žalias Dr. Oetker pesto pasirodo beskone koše, Trattoria Alfredo pesto – aromatingas ir skanus.

Aišku, Trattoria Alfredo ne pica iš picerijos ar naminė, bet lyginant su Dr. Oetker – tai skonio viršūnė. Dr. Oetker pica neverta ne tai, kad 2,39 Eur – tokio gaminio standartinė kaina turi būti 0,99 Eur.

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

Epizodas #1. Kania prieš Hellman's

Epizodas #2: Sprite vs Freeway

Epizodas #3. Pilos pieš Philadelphia

Epizodas #4. Snack Day prieš Lay's

Epizodas #5. Trattoria Alfredo prieš Dr. Oetker

Epizodas #6. W5 prieš Bref

Epizodas #7. Fin Carre prieš MILKA

Epizodas #8. Snack Day Craks prieš Tuc

Epizodas #9. Chira prieš KĖDAINIŲ agurkus

Epizodas #10. Biovelos Pikok prieš Biovelos Utenos mėsą

Epizodas #11. Neo prieš Oreo

Epizodas #12. Freeway Cola prieš Coca-Cola

Epizodas #13. Baroni prieš Nemateką

Epizodas #14. Freeway Orange prieš Fanta

Epizodas #15. W5 prieš Fairy

Epizodas #16. Pilos prieš Clever ir Žemaitijos pienas

Epizodas #17: Lidl „Mano Duona“ prieš Clever ir Vilniaus Duona

Epizodas #18 Sviestas: Pilos prieš Clever ir Pieno Žvaigždžių Dvaro

Epizodas #19 Glaistyti varškės sūreliai: Pilos prieš Clever ir Žemaitijos pieno Magiją

Epizodas #20 Tunas: Nixe prieš Clever ir John West

Epizodas #21 Sumuštinių duona: Lidl „Mano Duona“ prieš IKI "Clever" ir "Gardėsį"

Epizodas #22 „Dangiškas malonumas“: Lidl "Mister Choc" prieš IKI "Clever" ir Mars "Bounty"

Epizodas #23 Energetiniai gėrimai: Lidl "Kong Strong" prieš IKI "Clever" ir Red Bull

Epizodas #24 Kefyras: Lidl "Pilos" prieš IKI "Clever" ir Rokiškio pieno "VISIEMS"

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _

P.S. Lidl deklaracijos "po privačiais prekių ženklais – žinomi gamintojai", bet kur faktai?

„Lidl Lietuva“ pardavimų skatinimo departamento vadovas Linas Baltušis pažymi, kad po privačiomis etiketėmis dažnai slepiasi gerai visiems žinomi produktai, o dauguma jų yra gaminami tų pačių tiekėjų, kurie siūlo ir žymius prekių ženklus.

„Kurdami savo prekių ženklus mes galime pasiūlyti pirkėjams aukštą šių produktų kokybę už geriausią kainą, nes mes perkame tik patį produktą ir jo receptūrą, o derėdamiesi su gamintojais mes nemokame už jo patiriamus rinkodaros kaštus ar kitas su gamyba nesusijusias išlaidas“, – sako L. Baltušis.

Šaltinis: https://imone.lidl.lt/media-centras/pranesimai-ziniasklaidai/2021/privaciu-prekiu-zenklu-renesansas-lietuvoje-kas-leme-didesni-salies-pirkeju-samoninguma

„Lidl Lietuva“ Korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta teigia, kad neretai po privačia prekės etikete slepiasi gerai visiems žinomų prekių ženklų produktai, kai kurie jų net yra gaminami tų pačių tiekėjų: „Derėdamiesi dėl šių produktų mes nemokame už gamintojo patiriamus rinkodaros kaštus, už prekių ženklą, pardavimų skatinimą ar kitas su gamyba nesusijusias išlaidas, o perkame tik patį gaminį ir jo receptūrą. Dėl to mūsų vertinimu galime pasiūlyti aukštą privačių prekės ženklų kokybę už patrauklią klientui kainą“.

Šaltinis: https://www.delfi.lt/m360/naujausi-straipsniai/lidl-mete-issuki-konkurentams-reklamoje-tiesmukai-lygina-savo-ir-ju-kainas.d?id=86232849

Gal būtų gerai pateikti faktus kas taip "dažnai slepiasi po privačiomis Lidl etiketėmis" ir kodėl slepiasi? Gal yra ką slėpti?

#Lidl #LidlLietuva #DrOetker #TrattoriaAlfredo #Alfredo #DrOetkerRistorante #Ristorante #PricerLt #Pinigine #Kaina #Kokybe #PinigineJaucia #KokybeKencia #ArJauciateSkirtuma

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti