Pricer.lt pataria. Sustiprinti telefonai.

Prisijunkite prie mūsų

Šiandien rinkoje yra gausybė išmaniųjų telefonų, besigiriančių funkcijų gausa, greičiu, dizainu ir kitomis didžiajai rinkos daliai būtinomis funkcijomis. Tačiau yra rūšis telefonų, turinčių labai specifinį pritaikymą.

Šį kartą kalbame apie sustiprintus telefonus, pritaikyti naudoti ekstremaliomis sąlygomis. Kas yra sustiprinti telefonai?

Sustiprinti telefonai yra pritaikyti naudotis jais ir dirbti ten, kur drėgna, šalta, kur yra rizika telefoną numesti, sutrenkti. Tai yra labiau darbo įrankis nei pramoginis telefonas. Žinoma, jie turi visas funkcijas, kaip įprastiniai telefonai, tačiau čia svarbiau yra atsparumo klasė, o ne gražus dizainas ar greita ir daug megapikselių turinti kamera. Galima sakyti, kad tokie telefonai yra sukurti ne grožiui, o negailestingam naudojimui beveik bet kokiomis sąlygomis.

Dauguma sustiprintų telefonų turi ryškius geltonos spalvos elementus, leidžiančius lengvai rasti telefoną jį numetus, o korpusas paprastai išsiskiria savo nelygiu reljefu (patogiam laikymui).

Su tokiais telefonais galėsite drąsiai keliauti į kalnus, plaukti baidarėmis, dirbti statybose ar užsiimti ekstremaliu sportu ar net būti ten, kur nėra ryšio ir telefoną panaudoti kaip radijo ryšio stotelę. Žinoma, visada pasitikrinkite, kokioms tiksliai sąlygoms telefonas yra pritaikytas.

Šiandien Lietuvos rinkoje yra iš esmės du gamintojai, siūlantys patvariausius gaminius – Getnord ir Cat arba Catterpilar. Palyginkite jų kainas pricer.lt ir išsirinkite tą pardavėją, kuris siūlo mažiausią kainą. Nepermokėkite ir leiskite pinigus racionaliai.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti