Pricer.lt pataria. Kaip išsirinkti televizorių? 3 dalis.

Prisijunkite prie mūsų

Praėjusiose dalyse kalbėjome apie skirtingus televizorių tipus, apie jų savybes, o šioje pakalbėsime apie geriausią vaizdą ir tai, kas jį lemia.

Matinis VS blizgus ekranas

Paprastai galima rinktis matinį ar blizgų televizoriaus ekraną. Kuo jie skiriasi, geriausiai iliustruoja tamsių vaizdų perteikimas. Jei televizorių dažniausiai žiūrite gerai apšviestoje patalpoje, rekomenduojame rinktis atspindžius sumažinantį matinį televizoriaus ekraną. Problema ta, kad dauguma naujų rinkoje parduodamų LCD ir LED televizorių turi blizgius ekranus, todėl deja jūsų pasirinkimo galimybės yra gana ribotos.

Žiūrėjimo kampas

Žiūrėjimo kampas televizoriuose yra svarbus, jei norite, kad rodomas vaizdas išliktų vienodai ryškus ir spalvingas, nepriklausomai nuo to, kur stovite televizoriaus atžvilgiu. Gamintojai teigia, kad LCD ekranų žiūrėjimo kampas yra beveik 180 laipsnių, tačiau šių ekranų žiūrėjimo kampas paprastai atrodo vienodai gerai apšviestoje patalpoje. LCD ir LED ekranų žiūrėjimo kampai yra mažesni nei plazminių televizorių.

Skiriamoji geba

Skiriamoji geba arba rezoliucija yra išreiškiama taškais. Rinkoje populiariausi yra 720 ir 1080 taškų standartai. Tiesa dauguma televizorių turi 1080 taškų. Tai nereiškia, kad 720 taškų rezoliucija yra bloga. Tiesą sakant, plika akimi skirtumo tarp 720 ir 1080 taškų nepastebėsite net tada, kai vaizdo perdavimui naudojami dideli ekranai.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti