Pricer.lt pataria. Kaip išsirinkti geriausią šaldytuvą. 2 dalis.

Prisijunkite prie mūsų

Praėjusį kartą šiame racionalaus vartojimo ir kainų palyginimo platformos pricer.lt tinklaraštyje kalbėjome apie bene svarbiausią šaldytuvų parametrą – talpumą. Šį kartą kalbėsime apie giminingą dalyką – vidaus išdėstymą.

Išsirinkę geriausiai jūsų poreikius tenkinančio dydžio šaldymo įrenginį, nepamirškite, kad dydis ir talpa yra dar ne viskas. Labai svarbu, kaip yra išplanuotas jūsų šaldytuvo vidus, kokia yra produktų išdėstymo logika, kaip viduje atrodys jūsų dažniausiai vartojami maisto produktai. Tvarka yra labai svarbu. Jei produktai gulės bet kaip, tada ir didelės talpos įrenginys bus neefektyvus. Pricer.lt išskiria kelis esminius aspektus, į ką reikia atkreipti dėmesį – lentynos ir jų pozicijos, lentynos durelėse, sienelių reljefas.

Lentynos ir jų išdėstymas

Itin svarbu, kad jūsų išsirinkto modelio šaldytuvo lentynų ir durų lentynėlių padėtį būtų galima laisvai keisti ir reguliuoti. Šaldytuvo lentynos paprastai yra gaminamos iš stiklo ir plastiko. Patvariausios lentynos yra pagamintos iš grūdinto stiklo, nes atlaiko iki 25 kg svorį, rečiau sulūžta, nesibraižo (nors, manome, kad čia yra labai šalutinė funkcija). Kitas svarbus dalykas, ar lentynų pakraščiuose pritvirtinti plastikiniai rėmeliai. Jei jie yra, tai sulaiko papiltą ar netyčia pasipylusį skystį, todėl jis nelaša ant apačioje esančių maisto produktų. Be to, svarbu, ar šaldytuve yra specialiai buteliams laikyti pritaikyti laikikliai. Vienas iš jų – „šukos“, kurių dėka buteliai nesidaužo vienas į kitą ir neiškrenta iš šaldytuvo.

Lentynos durelėse

Šaldytuvo durelėse sukurtos lentynėlės turi būti tokios, kad jose būtų galima sutalpinti skirtingų dydžių produktus arba bent tokios, kad patys nesunkiai pagal savo poreikius galėtumėte laisvai keisti lentynėlių aukštį, o jei pageidaujate – išvis jas išimti.

Sienelių reljefas

Gal tai skamba kaip smulkmena ir nesvarbi funkcija, tačiau tik iki tada, kai sumanysite valyti savo šaldytuvą. Nepaprastai svarbus yra sienelių paviršius. Jei vidinės šaldytuvo sienelės yra lygios, o garintuvas, palaikantis tolygų šaltį ir optimalią drėgmę visame šaldytuve, yra įmontuotas į sienelę, jums bus gerokai lengviau viską išvalyti. Ant sienelių nesikaups nešvarumai ir tuo pačiu mikrobai, o jūs, iškrovę visu produktus valymo dieną, nesunkiai viską išvalysite.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti