Pricer.lt pataria. Kaip išsirinkti televizorių? 4 dalis.

Šį kartą apie du gal ir ne pačius svarbiausius televizoriaus pasirinkimo parametrus, tačiau reikalingus, jei jau viską apsvarstėte ir liko tik kelionė iki parduotuvės ar keli paspaudimai internete.

Jungčių pasirinkimas

Pasirūpinkite, kad jūsų išsirinktas modelis turėtų HDMI tipo jungčių. Per jas galėsite prijungti visą savo norimą techninę įrangą. Mūsų rekomendacija – turėtų būti bent 2 tokios jungtys. Taip, iš esmės pakaks vienos, tačiau tobulėjant technologijoms, pamatysite, kaip atsiras įrenginių, kuriuos norėsite prijungti. Pavyzdžiui, galėsite prijungti savo HD kabelį, DVD ar Blue-ray grotuvą, palydovinės antenos įrenginį, žaidimų konsolę. Jei turite senesnės technikos, pagalvokite, ar ji bus suderinama su jūsų naujuoju televizoriumi. Greičiausiai, ne, tačiau visada yra galimi perjungėjai ir perėjimai.

Internetas televizoriuje

Dabar dažni nauji vidutinės ir aukštos klasės televizoriai turi galimybę jungtis prie interneto ir ten aplikacijų pagalba naudotis „Netflix“, „Pandora“, „Picasa“ ar „Flickr“, „Facebook“, „Skype“ paslaugomis. Dauguma televizorių neturi integruotų „Wi-Fi“ įrenginių, tačiau turi lizdą interneto kabeliui. Jei neturite po savo būstą išvedžiotų laidų, verta pagalvoti apie įrenginį su „Wi-Fi“ funkcija. Prie pasirinkdami televizorių, turintį išvardintas funkcijas, gerai pagalvokite ar jos vertos papildomų eurų. Juk jos randamos ir kituose įrenginiuose. Pavzydžiui, pavyzdžiui, „Xbox 360“, „PlayStation 4“, media grotuvuose („Amazon Fire TV stick“, „Chromecast“, „TiVo“, „Roku“ ir kt.).

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti