Pricer.lt partneris: go4price.com - geriausių kainų paslauga

Ko nori Pirkėjas? Elementariai, Geriausio sandorio!

Jūsų kaina geriausia, tai kodėl jūs tylite? Jei turite kainos konkurencinį pranašumą, garsiai šaukite apie tai.

Palyginamoji reklama.

Palyginamoji reklama nėra joks tabu, o visos Konkurencijos tarybos iki šiol skirtos baudos Lietuvos prekybininkams yra tik dėl lyginamosios reklamos taisyklių nesilaikymo.

Kainų palyginimas.

Įsivaizduokite banerinę reklamą, kurioje jūs savo produkto/paslaugos kainą galėtumėte lyginti su konkurentais, kurie taiko didesnes kainas? Vilioja, tiesa? Juk jums, kaip prekybininkui tai duotų sąvotišką patrauklumą vartotojų tarpe - pozicionavimas, kitas dalykas - jūs nebijote lyginti savo prekės/paslaugos kainų su konkurentais, nes taikote geriausios kainos garantiją ir, kas svarbiausia, pataikote į tikslinį smart shopper'ių segmentą, kurių sparčiai daugėja, juk vartotojams nebereiks pamačius banerį su 30 % nuolaida eiti ir tikrinti, kiek ši prekė kainuoja pas kitus konkurentus - jūs jiems tai parodysite iškart.

Vytautas Vorobjovas, Lietuvos elektroninės komercijos asociacijos (ELKOMA) vadovas ir keleto e. parduotuvių savininkas, sako, kad vertinant "GO4PRICE.COM" paslaugą pirkėjų požiūriu, anot jo, tai tikras saldainis, nes lietuviai įpratę ieškoti nuolaidų bei mažiausių kainų ir yra pasiryžę kovoti dėl kiekvieno euro.

Jei norėtumėte sužinoti daugiau - Go4price.comŽymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti