PRICER.LT: LASTMILE – IKI PARDUOTUVIŲ TINKLO INTERNETINĖ PARDUOTUVĖ – KO GERO NAUDINGIAUSIAS PASIŪLYMAS TURTINGESNIEMS PIRKĖJAMS

Tik tokia antraštė ir gavosi, nes kaip kitaip galima parašyti, kai dalis yra brangiausia, o kita dalis pigiausia? Taip LastMile arba IKI elektroninė parduotuvė jau atsidūrė PricerLT pigiausių maisto produktų bei populiarių ir gerai žinomų produktų krepšelių analizėje – visgi LastMile atstovauja vieną didžiausių Lietuvos prekybos tinklų IKI, tai ir reikia paanalizuoti, kaip jie atrodo kitų fone.

O vaizdelis yra toks

2022 metų kovo Pricer.LT fiksuojamo vidutinio pigiausių maisto produktų krepšelio kainų analizė rodo, kad

LastMile turi patį brangiausią pigiausių maisto produktų krepšelį. Tai yra +16,90 Eur (31 proc.) brangiau nei pigiausią krepšelį kovo mėnesį turinti Maxima. O, jei lyginti su kitomis elektroninėmis parduotuvėmis, + 8,73 Eur (14 proc.) brangiau nei Barbora ir +5,12 Eur (8 proc.) brangiau nei Rimi elektroninė parduotuvė.

Pricer.lt populiarių ir gerai žinomų produktų vidutinio krepšelio kainų 2022 kovo mėnesio analizė rodo, kad

LastMile kovo mėnesį turi pigiausią populiarių ir gerai žinomų produktų krepšelį. Tai yra -0.80 Eur (2 proc.) pigiau, nei sekantis pigiausias Rimi prekybos tinklo krepšelis. O, jeigu lyginti su kitomis elektroninėmis parduotuvėmis, - 7,26 Eur (14 proc.) pigiau nei Barbora ir – 4,04 Eur (8 proc.) pigiau nei Rimi elektroninė parduotuvė.

Tai vaizdą gauname, kaip antraštėje IKI elektroninė parduotuvė LastMile netinkama taupantiems žmonėms, nes jos mūsų stebimas pigiausių maisto produktų krepšelis brangiausias, bet tinkama ieškant gerų žinomų prekių ženklų pasiūlymų.

Pati parduotuvė niekuo neypatinga – klasifikuotas produktų rinkinys ir tiek. Nors reklama platinama socialinėje erdvėje ir labai apetitiška, bet nuėjus per nuorodą patenkama į bendrą puslapį, tai kaip sename sovietiniame anekdote, kad nereikia tikėti užrašais – „-Va pas mane ant sandėliuko užrašas – „Komunistų partijos šlovė“ – o ten malkos ir jokios šlovės“.

Na su tokia pozicionavimu elektroninės maisto prekybos revoliucijos tikėtis neverta. O ką daryti pirkėjui? Na tą patį ką daro su tinklų lojalumo kortelėmis, kurias turi iš visų tinklų – atsidaryti visas 3 parduotuves, susirinkti pačius sau naudingiausius pasiūlymus – nes sutaupyti pinigai – uždirbti pinigai. Na ir kartą į savaitę pas jį atvažiuos 3 tinklų automobiliai – sustainability, vienu žodžiu.

#Iki #Rewe #Lastmile

Iki Rewe Lastmile.lt

 

BŪKITE VERTI LAISVO PASIRINKIMO VISADA!

Daugiau informacijos:

Pricer.lt maisto krypties vadovas
Petras Čepkauskas
Tel.: 868512156
[email protected]
www.pricer.lt

 

Grįžti į pagrindinį puslapį

 

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti