PRICER.LT pataria: Kaip išsirinkti spausdintuvą? Kuo skiriasi lazeriniai nuo rašalinių?

Spausdintuvų pasirinkimas Lietuvos elektroninėse parduotuvėje yra toks gausus, kad turėti vieną kriterijų – pavyzdžiui, kaina, tipas ar greitis – nepakanka. Nevarginsime Jūsų detaliomis apžvalgomis, palyginimais ar funkcijų vardinimais. Padarysime daug paprasčiau – patarsime, į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis.

Rašalinis ar lazerinis

Rašaliniai spausdintuvai puikiai tinka, jei ketinate spausdinti nuotraukas, aukštos kokybės iliustracijas. Jie yra pigesnis, tačiau jų eksploatacija yra gana brangi. Be to, norėdami geriausius kokybės, turėsite investuoti į profesionalams skirtą rašalinių spausdintuvų popierių.

Lazeriniai spausdintuvai paprastai yra greitesni, dirba tyliau, jų eksploatacijos išlaidos mažesnės, tačiau geriausiai tinka paprasto teksto atvaizdavimui.

Kitaip tariant, už rašalinį spausdintuvą sumokėsite mažiau, bet daugiau investuosite į jo aptarnavimą, o lazerinis spausdintuvas kainuos pigiau, tačiau popierius ir dažai nereikalaus tokių didelių išlaidų.

Poreikiai

Visada pagalvokite, kaip dažnai naudositės spausdintuvu. Jei turite namų biurą, galbūt verta pagalvoti apie viską savyje talpinančius daugiafunkcinius spausdintuvus. Jei norite aukštos kokybės, žiūrėkite į skiriamąją gebą (žymimą raidėmis dpi), jei greičio – kiek jūsų norimas spausdintuvas atspausdina lapų per minutę. O jei savo veikloje tenka dažnai keliauti, galbūt geriausias pasirinkimas jums yra mobilusis spausdintuvas, užimantis mažiau vietos nei A4 formato lapas ir turinti WiFi technologiją ar atminties kortelių skaitytuvą.

Kaina

Kai nuspręsite, ką daugiausiai spausdinsite, kaip dažnai tai darysite ir kokių papildomų funkcijų jums reikės, greičiausiai savo paiešką jau būsite gerokai susisiaurinę. Jūsų pasirinkimą dar labiau sukonkretins kaina. Kai nusistatysite jos ribas, nepamirškite, kad galite sužinoti, kurie pardavėjai siūlo pigiausius spausdintuvus – pasitikrinkite pricer.lt.

O jei pirkinys nėra skubus, užsiprenumeruokite norimo produkto kainos sumažėjimą ir gaukite pranešimą el. paštu.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti