PRICER.LT PARTNERIS: "MeistruMeistrai.lt" - sistema, padedanti rasti gerą ir patikimą meistrą

"MeistruMeistrai.lt" - sistema, padedanti rasti gerą ir patikimą meistrą

Keletą metų gyvavusi „Facebook“ grupė „Gerų meistrų kontaktai“ gruodžio viduryje gavo naujus namus internete – forumą www.meistrumeistrai.lt.

Užėjus į forumą, akis užkliūva už grėsmingo įspėjimo „Čia nėra jokios reklamos ir savireklamos (išskyrus meistrų anketas), kuri bus trinama be atskiro įspėjimo. Laukiamos tik rekomendacijos ir užklausos apie rūpimus klausimus“.Ir išties forumas išsiskiria minimaliu dizainu, o lankytojų neerzina margaspalvės reklamos, kurių ypač gausu kitose panašiose interneto svetainėse.

Be to, www.meistrumeistrai.lt turi įdomią ir retą funkciją – reitinguoti meistrus, spaudžiant mygtukus „rekomenduoju/nerekomenduoju“. Vienas vartotojas turi tik vieną balsą, taip siekiama išvengti nepagrįsto balsavimo.

Pasak Kęstučio Gečo, prieš keletą metų įkūrusio FB grupę „Gerų meistrų kontaktai“, interneto forume siekiama išlaikyti tą pačią filosofiją – meistrus turi rekomenduoti jų klientai, taip atsidėkodami už gerą darbą ir padėdami kitiems susirasti gerą meistrą. Tikimasi, kad tai prisidės ir prie pačios rinkos augimo: didės galimybės gerai dirbantiems meistrams, atsisijos prastai ir neatsakingai dirbantys.Grupėje nuolat atsiranda bandymų pasireklamuoti, todėl tenka kantriai ištrinti reklamas ir blokuoti besikeikiančius ar kitus grupės narius menkinančius narius, kartais net po keletą per dieną. Bet toks „švaros palaikymas“ duoda rezultatų – grupėje jau yra daugiau kaip 14.000 narių, o forume per keletą dienų užsiregistravo daugiau kaip 300 vartotojų ir virš 30 meistrų.

Sukurti forumą paskatino tai, kad FB grupė turi labai nedaug galimybių. Šiuo metu www.meistrumeistrai.lt yra sukurtas pagal MVP (Minimum viable product) filosofiją, kai parengiamas prototipas vėliau tobulinamas pagal vartotojų pastabas ir pageidavimus. Todėl tik nuo jų priklauso, kaip forumas atrodys po pusmečio, metų ar keleto metų.

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

sankaba

sankaba

Labai geras puslapis. Seniai tokio reikėjo, nes iki šiol kartais blogi meistrai gaudavo net daugiau užsakymų, o tikrai geri meistrai likdavo užmarštyje. Tikrai per dažnai pasitaiko, kai meistras už minimalų taisymą paprašo vos ne 50 eurų, kas yra absurdas. Ir net nebuvo jokio būdo pasakyti kitiems, kad to meistro įmonės paslaugomis geriau nesinaudoti. Tai labai sveikinu tą iniciatyvą, ir ypač patinka, kad galima vertinti meistrus. Tai bus jiems dabar proga pasitempti ir nenusikinėti pinigų nuo nieko nenusimanančių žmonių :) Aš pats šitos platformos pagalba radau privatų meistrą, kuris daug metų dirba vienas ir tikrai išmano savo darbą, tik bėda kad visiškai užsakymų negauna, nes žmonės nelabai pasitiki, kai meistras vienas be įmonęs dirba. Trakuose tikrai nėra daug meistrų, tai jeigu reiks pagalbos taisant skalbimo mašiną, tikrai rekomenduoju <a href="https://118.lt//imones/automatiniu-skalbimo-masinu-remontas-privatus-meistras/8251616 ">https://118.lt//imones/automatiniu-skalbimo-masinu-remontas-privatus-meistras/8251616 </a>

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti