„Verslo žinioms“ lyginamų prekių kainas sausio 11 d. surinko kainų lyginimo platforma pricer.lt.

VŽ lygina kainas: kur pigiausias būtiniausių prekių krepšelis

Publikuota: 2017-01-22 Autorius: Jovita Budreikienė , Rūta Vizbarienė


Būtiniausių maisto prekių krepšelį šį mėnesį pigiausiai įsigijome Norfoje“ (už 54,52 Eur), gerą pasiūlymą turi „Aibė“ (56,53 Eur) ir „Maxima“ (57,73 Eur). Prie brangesnių atsidūrė „Prisma“ (68,07 Eur) ir „Barbora“ (74,44 Eur), kurios krepšelį pabrangino keliskart nei konkurentų brangesnė arbata.Gruodį pagrindinių maisto prekių žemiausiomis kainomis įsigijome „Norfos“ parduotuvėse, rugsėjį geriausias kainas radome „Rimi“.


Gebėjimas pasiūlyti rinkai būtinų maisto produktų už mažiausią kainą suteikia prekybos tinklui pranašumą. Kiekvienam prekybininkui svarbu turėti prekių, kurios būtų įperkamos taupantiems, ribotą biudžetą turintiems klientams. Kokiais būdais tinklas pasiekia šį pranašumą – jau kitas klausimas. Galbūt pavyko sutarti su tiekėjais dėl palankesnių kainų, gali būti, kad šioje kategorijoje jis pasirinko minimalų uždarbį arba kai kurias prekes parduoda nuostolingai vien todėl, kad pritrauktų pirkėjų į parduotuvę. Prekybininkai tikisi, kad kartą užsukę daugelis klientų įsigis ir kitų prekių.


„Verslo žinioms“ lyginamų prekių kainas sausio 11 d. surinko kainų lyginimo platforma pricer.lt. Tyrimo "PRICER.LT IR VŽ LYGINA KAINAS" detalizacija.

Daugiau skaitykite Vz.lt.


Juditos Grigelytės (VŽ) nuotrauka

Žymos

Atsiliepimai, komentarai, nuomonės

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti