Pricer.lt
Pricer.lt

PRICER.LT MAISTO KAINŲ TYRIMAS: VIDURVASARIO ŠTILIUS. 3 авг. 2020 г.

Kaip ir tikėjomės praeitame kainų tyrime – liepos mėnesį kainos stabilizavosi. Vidurvasaris -  visiems galvoje atostogos ir ramybė – jokių staigių ir agresyvių veiksmų.  Bet apie viską iš eilės.

9 отзывов

Читать далее

Ką discounteriai valgo pusryčiams? 2 Epizodas 27 июля 2020 г.

Tesco, Jungtinė Karalystė: "Mūsų „Aldi Price Match“ reiškia, kad mes sulyginome šimtų „Tesco“ ir gamintojų prekių ženklų produktų kainas su "Aldi" kainomis."

Aldi, JK nežtruko atsakyti...

нет отзывов

Читать далее

Kai toks oras, tiesiog norisi kavos. Šia proga pristatome Pricer.lt lankytojų sudarytą Top 50 populiariausių kavų reitingą 23 июля 2020 г.

2020-07-24 penktadienio rytas, Vilnius, oro temperatūra 11C, debesuota su pragiedruliais

 "Kai prastas oras, nuotaika taip pat... norisi kavos ar kažko saldaus, " - liaudies išminties abėcėlė, skyrius: patarlės ir priežodžiai

Ding-dong! Coffee is calling!

нет отзывов

Читать далее

Pricer.lt

Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: degalų kainos degalinėse auga 18 июля 2020 г.

"Krizė ir pandemijos praeina, bet žmonės ilgam prisimins, ką jūs darėte blogai ar gerai,“ - A.B. Pasak komunikacijos ekspertų, krizės metu įmonėms ypač svarbu sąžiningai ir atvirai komunikuoti su savo klientais, verslo partneriais ir darbuotojais. Nusprendemė pažvelgti kam iš degalinių tinklų operatorių Covid-19 karantino metu buvo svarbūs jų klientų interesai ir kam galbūt - gražūs skaičiai metinėje ataskaitoje.

2 отзывов

Читать далее

PRICER.LT ŠALDYTUVŲ KAINŲ TYRIMAS: KUR LAIKYSIME ATSARGAS? 9 июля 2020 г.

Dažniausiai rašome apie maisto produktų kainas – kur pigiau nusipirkti, bet maisto atsargas reikia kažkur laikyti – todėl nusprendėme apžvelgti kas vyksta šaldytuvų rinkoje. Juk, jeigu jau sutaupėme pirkdami maistą tai reikia jį ir nebrangiai išsaugoti.

Vasaros metu dėl aukštų temperatūrų šaldytuvai genda, dėl neaiškios epidemiologinės situacijos ateityje norime laikyti namuose daugiau atsargų, daugelis turi įprotį apsipirkti Lenkijoje, artėja uogų ir kitų gėrybių sezonas, tad šaldytuvas ar šaldiklis vienas svarbiausių pirkinių.

2 отзывов

Читать далее

PRICER.LT MAISTO KAINŲ TYRIMAS: VEŽIMĖLIŲ TUŠTĖJIMO METAS – LAIKAS KAI KRENTA KAINOS. 6 июля 2020 г.

Kaip ir tikėjomės praeitame gegužės kainų tyrime – birželio mėnesį prasidėjo kainokrytis. Taip, ir pinigų kiek mažiau ir Lenkija atsidarė (mūsų vertinimu į Lenkiją išvažiuoja apie 10 procentų mūsų mažmeninės prekybos apyvartos). Bet apie viską iš eilės...

5 отзывов

Читать далее

Pricer.lt

Ką discounteriai valgo pusryčiams? 4 июля 2020 г.

Danijos discounterio „Netto“ „Tesco“ parduotuvių Lenkijoje perėmimas patvirtina, kad lenkai, kaip ir kaimynai vokiečiai, pasirinko žemų kainų ir geros kokybės derinį su ribotu, tačiau kruopščiai parinktu pasiūlymu.

нет отзывов

Читать далее

Eurostat: drabužiai Lietuvoje kainuoja daugiau nei Vokietijoje, Italijoje, Ispanijoje ar Lenkijoje 30 июня 2020 г.

Kaip rodo „Eurostat“ statistika aprangos ir avalynės kaina Lietuvoje siekia 102% ES vidurkio. Drabužių kainos Italijoje ir Vokietijoje tesiekia 99% ES vidurkio, Ispanijoje ir Lenkijoje – 91%. Gal drabužius jau perkate internetu?

нет отзывов

Читать далее

Pricer.lt 2020 06 18 d. degalinių kainų tyrimas: į per koronaviruso pandemiją gerokai susitraukusią prekybos degalais rinką grįžta konkuravimo nuotaikos 19 июня 2020 г.

Koronaviruso pandemijos metu didieji degalinių tinklai labai iš lėto mažino degalų kainas savo degalinėse, galimai taip bandydami didesniu pelningumu kompensuoti krentančius pardavimus. Ar ši taktika pasiteisino? Matyt, ne...

2 отзывов

Читать далее

Pricer.lt

Apie dideles ir mažas dideles kompanijas: stebime Maxima ir Lidl mėsos mūšį. 6 июня 2020 г.

Visi su susidomėjimu stebime Maxima ir Lidl mėsos mūšį. Prizo vertė - rinkos dalis.

1 отзыв

Читать далее

Braškės. Kokia turėtų būti reali uogų kaina? 5 июня 2020 г.

Pirmųjų pavasarinių lietuviškų braškių kainos jau apipintos legendomis. Ne vieną šokiravo jų kaina – 20 eurų už kilogramą. Jau prasideda vasaros „tikrųjų lietuviškų" braškių sezonas. Atvirame lauke braškes auginantis ūkininkas tikina, kad kainos bus gerokai mažesnės. Ar ir šį sezoną prekybininkai mėgins patikrinti kokio gylio pirkėjų piniginės?

3 отзывов

Читать далее

PRICER.LT MAISTO KAINŲ TYRIMAS: AR KRIS KAINOS IR AR MES VALGYSIME PIGESNĘ MĖSĄ? 3 июня 2020 г.

Gegužės mėnuo prasidėjo kainų mažinimo skelbimu žiniasklaidoje - nuo mažinimo lietuviškoms 500 prekių iki mažinimo kažkokioms lietuviškoms prekėms, po to vienas tinklas pareiškė, kad bus pigi mėsa ir jau kitas pasakė, kad pas juos bus pigi lietuviška mėsa. Bet prisimenat tokią patarlę – kiek kartų bekartok medus medus medus – (burnoje) saldžiau nebus. Keiskit medus į „pigu“, o saldžiau į „pigiau“ ir gausite dabartinę situaciją. Bet apie viską iš eilės.

13 отзывов

Читать далее

Pricer.lt

Lidl "Italijos dienos" Lietuvoje ir Lenkijoje. Esame nereiklūs, bet turtingi pirkėjai? 27 мая 2020 г.

LIDL prekybos tinklas ir Lietuvoje, ir Lenkijoje organizuoja "Italijos dienų" akciją ir mes nusprendėme jas palyginti ir pamąstyti kas, kaip ir kodėl?

нет отзывов

Читать далее

Nuoširdžiu rupesčiu ir prasmingais darbais, o ne akcijomis mes Tėvynę ir artimą mylim 25 мая 2020 г.

Kai „Maxima“ aktyviai propaguoja pardavimų skatinimo akciją „Išvien dėl Lietuvos“ siūlydama 15% nuolaidą 50 Lietuvos gamintojų prekėms - viso 500 prekių, „Lidl Lenkija“ prekybos tinklas nusprendė sumažinti šviežios mėsos kainas iki –33 procentų!

нет отзывов

Читать далее

Maxima LT: „Žmonės gamina namuose gerokai daugiau!” 24 мая 2020 г.

Gaminti maistą namie – ar tai paprasta, kai kiekvieną dieną, rytą ar vakarą sukasi klausimas, kuo dabar pamaitinti šeimą?

Ką perkame: maisto prekes ar vakarienę?

3 отзывов

Читать далее

Pricer.lt

„Išvien dėl Lietuvos“, - praneša „Maxima“, kad nuo šiol lietuviškas prekes lankytojai galės įsigyti už mažesnę kainą 13 мая 2020 г.

Kaip gi atrodo „Maxima“ paskelbtos iniciatyvos kainodaros grandinė? Kas yra tikrieji herojai?

2 отзывов

Читать далее

PRICER.LT maisto kainų tyrimo kelias viename puslapyje 9 мая 2020 г.

Jau daugiau nei 3 metai reguliariai kas mėnesį Pricer.lt komanda lanko maisto prekių parduotuves, fiksuoja prekių kainas bei visai Lietuvai skelbia tyrimo rezultatus. Šiandien nusprendėme prisiminti, kaip viskas prasidėjo...

нет отзывов

Читать далее

PRICER.LT MAISTO KAINŲ TYRIMAS: LIETUVOS GYVENTOJAI TAMPA "TURTINGESNI" IR PREKYBOS TINKLAI SUTEIKIA JIEMS GALIMYBIŲ MOKĖTI BRANGIAU 29 апр. 2020 г.

Pricer.LT balandžio mėnesio kainų tyrimas parodė, kad, prekybos tinklų nuomone, gyventojai tapo turtingesni, todėl gali sau leisti mokėti už maistą parduotuvėse daugiau, o tie, kurie perka internete, iš viso nesidomi kainomis ir gali sau leisti bet kokias kainas. Juk, jeigu pinigų kompiuteriui ar kitam išmaniam prietaisui turi, tai sumokėti keletą procentų brangiau už batoną – jokia problema. Na, bet apie viską išsamiai,,,

8 отзывов

Читать далее

Pricer.lt

Lidl Lenkija pradeda pardavinėti apsaugines kaukes. Kas pagamino šias kaukes? 22 апр. 2020 г.

„Nuo viruso visu 100 proc. niekas neapsaugos, reikia būti budriems. Vis dėlto, kad ir kokia bebūtų, kaukė vis vien yra kaukė. Nešiosime jas 6 mėnesius kaip minimum!' – įsitikinęs mados kūrėjas J. Statkevičius.

нет отзывов

Читать далее

Koronavirusas transformuoja mažmeninę prekybą: maisto mažmeninės prekybos tinklas Aibė įžengė į internetinės komercijos platybes 21 апр. 2020 г.

2020-04-21 d. maisto mažmeninės prekybos tinklas Aibė įžengė į internetinės komercijos platybes, tapdamas Varlė.lt e-prekybos platformos (angl. marketplace) prekybos partneriu (pardavėju).

1 отзыв

Читать далее

Теги