Amazon.co.uk

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Amazon EU SARL, JK filialas FC032354 GB 727255821 1 Principal Place, London, Worship Street, EC2A 2FA, United Kingdom 7/24

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Douglas Gurr, UK Country Manager +44 800 496 1081 [email protected]
Pricer.lt

Amazon EU SARL, JK filialas

Amazon.co.uk prekiauja tiek pats Amazon, tiek kiti pardavėjai. Ne visos prekės iš amazon.co.uk siunčiamos į Lietuvą. Jei prekė nesiunčiama, prie prekės aprašymo matomas raudonas užrašas: This item does not ship to Lithuania. Kai amazon.de prekės nesiunčiamos į Lietuvą, Jums pravers siuntų pristatymo paslaugas teikiančios įmonės, pavyzdžiui EshopWedrop.lt.

Kadangi amazon.co.uk prekės siunčiamos į Lietuvą iš JK (dar Europos Sąjunga), papildomi mokesčiai nėra taikomi. Atkreipkite dėmesį, kad prekės vertė gali pasikeisti dėl skirtingų šalių PVM tarifų. Tiksli galutinė pirkinių suma matoma prieš apmokant.

Pasirinkus amazon.co.uk prekių pristatymą standartiniu būdu, įprastai prekės pristatomos per 7 - 10 darbo dienų.

<< Detalus pirkimo iš Amazon gidas >>

Amazon – elektroninės komercijos bendrovė. Džefas Bezosas bendrovę įsteigė 1994 m, Amazon savo veiklą pradėjo 1995 m. Šiuo metu Amazon.com turi atskirus skyrius, veikiančius JAV, Didžiojoje Britanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Kinijoje, Japonijoje ir kt. bei tiekia savo prekes į daugelį pasaulio šalių. Pradžioje buvo vykdoma tik knygų prekyba, tačiau netrukus asortimentas buvo išplėstas iki vaizdajuosčių, DVD filmų, muzikos diskų, programinės įrangos, drabužių, maisto, baldų, elektronikos ir kitų prekių. Dabar Amazon teikia televizijos, muzikos transliavimo internetu paslaugas, turi ne vieną dukterinę įmonę: „Audible“, „Book Depository“, „Twitch“.

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti