Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB "Barbora" 302908069 LT100007272718 Ozo g. 25, LT-07150 Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tomas Kibildis, direktorius 8 5 230 9309 [email protected]
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2018-10-22

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


#19
Žemesnis skaičius rodo aukštesnį parduotuvės populiarumą: 1 - populiariausia parduotuvė, 2 - mažiau populiari parduotuvė ir t.t.

REITINGO PASKELBIMO DATA: 2019-01-10

InternetoParduotuvės.lt - populiariausių elektroninių parduotuvių Lietuvoje reitingas, kuriame vertinamas svetainės populiarumas pagal viešai skelbiamą bei parduotuvių pateiktą informaciją, tokią kaip el. parduotuvės pardavimai Lietuvoje, lankytojų srautas iš Lietuvos, naujienlaiškio prenumeratorių ar socialinių tinklų sekėjų bazės dydis.

Į reitingą įtraukiamos visos žinomos elektroninės parduotuvės, kurios siunčia savo prekes į Lietuvą. Reitinge talpinamos ne tik fizines prekes, bet ir paslaugas bei virtualias prekes siūlančios parduotuvės. Reitingas skelbiamas InternetoParduotuvės.lt


Mes esame BARBORA – nauja ir patogi maisto bei kitų kasdienių prekių parduotuvė internete, kuri Jums padės sutaupyti laiko apsiperkant. Juk daugelis norėtų daugiau laiko skirti šeimai, draugams ar kitai sau maloniai veiklai.

Kūrėme BARBORĄ įsiklausydami į pirkėjų poreikius – esame patenkinti rezultatu, bet tobulėti ketiname nuolat.

Suprantame, kokia jautri sritis yra šviežias maistas. Mes ir patys labai mėgstame gaminti, todėl nuoširdžiai stengiamės, kad produktai iki Jūsų namų atkeliautų tokie pat kokybiški, kokie yra parduotuvėje.

Prekes į Jūsų krepšelį renkame taip atidžiai ir rūpestingai, lyg tai darytume sau. Produktus pristatome specialiai maistui vežti skirtais autobusiukais: jie tokie išmanūs, kad vienu metu gali užtikrinti reikiamą temperatūrą ir šviežiam pienui, ir ką tik iškeptai duonai, ir šaldytiems produktams.

Tikimės, kad po kurio laiko su Jumis susipažinsime artimiau, žinosime Jūsų pomėgius ir galėsime ne tik gerai bei dėmesingai aptarnauti, bet ir naudingai patarti.

Pasiruošę apsipirkti už Jus –
BARBORA darbuotojai

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Burokėliai ir kiti šakniavaisiai

Ekologiški burokėliai AUGA (fasuoti), 500 g

€ 0.79
Kukurūzai, žirniai, pupelės ir smidrai

Žirnių ankštys, fas. (be žirnių), 150 g

€ 1.99
Salotos ir jų mišiniai

Gūžinės salotos ICEBERG, 1 vnt.

€ 0.99
Svogūnai, porai ir česnakai

Česnakai, 1 kg

€ 1.91
Salotos ir jų mišiniai

Špinatai TASTY HOME, 70 g

€ 0.99

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

„Barbora“ Vilniuje pastatė pirmuosius „Click & Collect“ maistomatus

Dvi pirmosios „Barboros“ pirkinių stotelės pastatytos prie „Akropolio“ Verslo centro ir šalia „Circle K“ degalinės Ukmergės gatvėje. Kiekviename „Click & Collect“ terminale bus 39 dėžutės su dviem skirtingos temperatūros zonomis - vėsia ir šaldoma - į kurias bus sudėti produktai. Į naująją technologiją jos bandymo metu „Barbora“ investuoja apie 100 000 Eur.

Minimalus prekių krepšelis „Click & Collect“ pristatymo būdui nebus taikomas. Prekių pristatymo ir atsiėmimo mokestis bus 0,99 Eur, o perkant už 39,99 EUR ar daugiau šis mokestis nebus taikomas.

„Barboros“ pardavimai Lietuvoje 2017 m. siekė 19,9 mln. EUR, Latvijoje - 3,2 mln. EUR be PVM. Planuojama, kad konsoliduoti įmonės pardavimai Lietuvoje ir Latvijoje šiais metais perkops 37 mln. EUR ribą.

Daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/barbora-vilniuje-pastate-pirmuosius-maistomatus.d?id=79845553

#Barbora

2018-12-12
arunas

Beje "Barboros" procesų efektyvumą stabdo pasirinktas "store pick" (atrinkimas parduotuvėje) modelis. Toks užsakymų atrinkimas savo produktyvumų kartais nusileidžia alternatyvoms. Galimai, maži darbuotojų atlyginimai Lietuvoje tokį pasirinkimą atperka.

2018-11-30
arunas

Pirmieji „Barboros“ maistomatai – 2018 m. gruodžio mėnesį
Maistomatas – specialus trijų lygių temperatūros režimo siuntų terminalas, pritaikytas maisto produktams laikyti
„Barboros“ direktorius Tomas Kibildis sako, kad pirmasis maistomatas prie Vilniaus „Akropolio“ verslo centro atsiras gruodžio 4 dieną, antrasis – kitos savaitės pabaigoje prie „Circle K" degalinės Ukmergės gatvėje. Paslaugą pirkėjams planuojama pradėti teikti nuo 2018 m. gruodžio 12 dienos.
 
 
 
Daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/verslas/pirmieji-barboros-maistomatai-gruodzio-menesi.d?id=79720641

2018-11-29
Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti