buitex.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie buitex.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok buitex.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas buitex.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias buitex.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug buitex.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - buitex.lt akcijų leidinys, buitex.lt proginis prekių katalogas, buitex.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi buitex.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

buitex.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
buitex.lt 132088479 LT320884716 Taikos pr. 43, LT-50224 Kaunas I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Edmondas Čepauskas +370 614 70570, +370 614 67100 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


E.Čepausko įmonė "Ramunė"- Įkurta 1990 11 22d. Buitine technika prekiaujame nuo 1999m. Buitex vardas buvo sukurtas ir užpatentuotas 2003 08 25. Šiuo metu turime parduotuvę Kaune adresu Taikos pr.43 Dabar, tobulėjant technologijoms mes stengiamės neatsilikti nuo besikeičiančių rinkos tendencijų ir savo klientams pristatome naują internetinę parduotuvę buitex.lt.

Buitex.lt skiriasi nuo kitų, nes dalį prekių turime savo parduotuvėje arba sandėliuose. Į esančias prekes maloniai kviečiame apsilankyti mūsų parduotuvėse ir išsirinkti padedant konsultantams. Mūsų pardavėjai visada pasiruošę atsakyti į Jums iškilusius klausimus, visuomet patars iš praktinės gaminio pusės, papasakos ne vien tai, kas yra gamintojo aprašyme. Jeigu reikia, mūsų transportas, Kauno mieste, Jūsų įsigytas prekes Jums gali pristatyti tiesiai į namus. Jeigu prekė yra parduotuvėje, užsakymas gali būti vykdomas tą pačią dieną. Yra galimybė atsiimti prekę tiesiai iš mūsų parduotuvės.

Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite nemažą prekių asortimentą, bet neverta nusiminti, jei Jūsų norimos prekės neradote puslapyje ar parduotuvėje. Prekes galime užsakyti. Užsakymo trukmė priklauso nuo prekės būvimo vietos.

Jums įdomu kodėl verta rinktis Buitex?

  • Nes mūsų darbuotojai visuomet pasirengę Jums padėti.
  • Nes dali tinklalapyje esančių prekių galima apžiūrėti gyvai.
  • Nes mes visuomet stengiames pasiūlyti geriausią kainą Jums.
  • Pas mus "Gyvas" betarpiškas konsultavimas.
  • Nes atsiskaityti už prekes galite Jums patogiausiu būdu.
  • Nes visoms Mūsų prekėms taikomas oficialus garantinis aptarnavimas.
  • Mes prekes patikriname prieš atiduodant klientui.
  • Prekes iš ekspozicijos galima atsiimti iš karto.

Mūsų kolektyvą sudaro patyrę ir kvalifikuoti darbuotojai, kurie per ilgą laiką buitinės technikos prekyboje yra sukaupę begalę praktinių žinių. Visas pasaulio naujienas seka mūsų jaunoji kolektyvo dalis.

Mes visada pasiūlysime optimalų variantą, patarsime ir padėsime Jums priimti geriausią sprendimą bet kurioje situacijoje.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

buitex.lt kontaktai: +370 614 70570, +370 614 67100

buitex.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas buitex.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.