degalines.orlenlietuva.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie degalines.orlenlietuva.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok degalines.orlenlietuva.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas degalines.orlenlietuva.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias degalines.orlenlietuva.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug degalines.orlenlietuva.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - degalines.orlenlietuva.lt akcijų leidinys, degalines.orlenlietuva.lt proginis prekių katalogas, degalines.orlenlietuva.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi degalines.orlenlietuva.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

degalines.orlenlietuva.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
AB Ventus-Nafta 166920025 LT669200219 J. Jasinskio g. 16, B, LT-03163 Vilnius I-IV 08.00-17.00, V 08.00-15.45

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Krzysztof Lagowski, generalinis direktorius +370 5 254 68 10 [email protected] +370 5 254 68 11
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


AB „Ventus - Nafta" degalinių tinklo „ORLEN" Lietuvoje valdytoja

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra naftos perdirbimo įmonė, valdanti vienintelę Baltijos šalyse naftos produktų gamyklą, naftotiekių ir produktotiekio tinklą bei jūrinį naftos terminalą.

Pagrindinės bendrovės veiklos sritys yra naftos produktų gamyba ir prekyba. Naftos perdirbimo produktų gamykloje per metus galima perdirbti apie 10 mln. tonų naftos.

Akcinė bendrovė „ORLEN Lietuva“ yra viena žinomiausių ir itin didelę įtaką Lietuvos ekonomikai darančių bendrovių. Ji yra didžiausia šalyje mokesčių mokėtoja, didžiausia Lietuvos bendrovė pagal pajamas ir viena didžiausių šalies eksportuotojų.

Bendrovė — svarbiausia benzino ir dyzelino tiekėja Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Savo produkciją bendrovė taip pat eksportuoja į Vakarų Europą, JAV, Ukrainą ir kt. šalis.

Šiuo metu Bendrovė vykdo modernizavimo programą, kuria siekiama didinti veiklos efektyvumą, gerinti produktų kokybę, užtikrinti saugą darbe ir aplinkos išsaugojimą ateities kartoms.

Vienintelis Akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ akcininkas yra Rytų ir Centrinės Europos naftos perdirbimo sektoriaus lyderis — Lenkijos naftos koncernas „Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.“.

ORLEN. Pricer.lt mažiausių A95 benzino kainų reitingas

ORLEN. Pricer.lt mažiausių dyzelino kainų reitingas

ORLEN. Pricer.lt mažiausių suskystintų automobilinių dujų kainų reitingas

 

Kategorijos

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Naftos perdirbimo įmonę Mažeikiuose valdantis didžiausias Lenkijos naftos koncernas PKN ORLEN S.A. antrojo ketvirčio EBITDA – rekordinis, įplaukos išaugo 73 proc.

- Pardavimų pajamos balandžio-birželio mėnesiais siekė 29,4 mlrd. zlotų (6,42 mlrd. eurų), EBITDA padidėjo 1,2 mlrd. zlotų iki 3,2 mlrd. zlotų (beveik 700 mln. eurų), grynasis pelnas – 1,9 mlrd. zlotų iki 2,2 mlrd. zlotų (480 mln. eurų).

- Lenkijos vicepremjeras ir valstybės turto ministras Jacek Sasin interviu Lenkijos radijui pareiškė, kad „Orlen“ finansiniai pasiekimai liudija apie efektyvų valstybės kontroliuojamų įmonių valdymą.

„Orlen“ nėra išimtis. Visos valstybės įmonės, įskaitant vario kasyklas ir metalurgijos gamyklas, draudikę PZU ir bankus, pasiekia puikių rezultatų. Tai rodo, kad valstybės turtas yra patikimose rankose, kuriančiose solidžią naudą visiems šalies gyventotams bei ekonomikai“, – sakė J.Sasin.

Daugiau: https://www.15min.lt/verslas/naujiena/bendroves/lenkijos-orlen-antrojo-ketvircio-ebitda-rekordinis-iplaukos-isaugo-73-proc-663-1542866

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

degalines.orlenlietuva.lt kontaktai: +370 5 254 68 10

degalines.orlenlietuva.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas degalines.orlenlietuva.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.