derekis.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie derekis.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok derekis.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas derekis.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias derekis.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug derekis.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - derekis.lt akcijų leidinys, derekis.lt proginis prekių katalogas, derekis.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi derekis.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

derekis.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB "AP TRADE" 302298655 LT100004496511 Ateities g. 31 Vilnius, LT-06326 I-V 9-18 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Andrius Jackevičius +370 614 01 020; +37060802333 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


UAB "AP TRADE” yra jauna ir energinga komanda turinti ilgametę patirtį buitinės bei audio/video technikos prekybos srityse.

Mūsų tikslas: kokybiškas kliento aptarnavimas – pasiūlyti optimaliausią prekę už priimtiną kainą ir suteikti klientui džiaugsmą įsigyjant naują bet kokį gaminį.

Mūsų šūkis: „IŠSIRINK PREKĘ mūsų puslapyje ar kitame interniatiniame puslapyje IR SUSISIEK SU MUMIS“. Mes pasiūlysime patrauklią kainą arba alternatyvią prekę dar geresne kaina.

Jeigu Jūs neturite laiko rinktis prekių, mes galime paruošti komercinį pasiūlymą, pristatyti naujienas rinkoje ir supažindinti su naujausiais Jūsų pasirinkto gamintojo produktais.
Mes galime garantuoti, kad sugebėsime pasiūlyti Jums prekę už tikrai priimtiną kainą. Prekes pristatysime į Jūsų nurodytą vietą, bus suteikta pilna gamintojo garantija bei trumpa pradinė informacija.
Mūsų siūlomų prekių asortimentą sudaro beveik visi Lietuvoje ir užsienyje žinomi prekių ženklai.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

derekis.lt kontaktai: +370 614 01 020; +37060802333

derekis.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas derekis.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.