Parduotuvės Dronai.lt, UAB Loveta atsiliepimai, vertinimai, komentarai, skundai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai,kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Dronai.lt publikuoti Lietuvos žiniasklaidoje. Sužinok Dronai.lt prekių kainas ir palygink su Amazon.de, Topocentras.lt, 1a.lt, RDE.lt, Bigbox.lt, Senukai.lt, Pigu.lt. Palygink kainas, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Dronai.lt veiklos sritys: vieninteliai pardavėjai Baltijos šalyse besispecializuojantys tik dronų srityje. #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Dronai.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Loveta UAB 302570920 LT100005771811 Mindaugo g. 27, 03210 Vilnius I-V 10.00-18.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Dominykas Vileikis, direktorius +370 611 39680 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Dronai.lt - tai specializuota dronų parduotuvė, savo veiklą vykdanti ne tik Lietuvoje, bet ir Estijoje (Droon.ee). Esame vieninteliai pardavėjai Baltijos šalyse besispecializuojantys tik dronų srityje, todėl puikiai išmanome savo produkciją. Savo klientams siūlome

Be dronų pardavimo taip pat siūlome visas dronų aptarnavimo paslaugas - garantinį ir pogarantinį servisą, dronų draudimą, pilotų apmokymus, filmavimo, fotografavimo, inspektavimo paslaugas, 2D ir 3D modelių kūrimo, matavimo paslaugas. 

Užsiimame ir didmenine dronų prekyba, esame oficialūs DJI, Yuneec importuotojai ir platintojai Baltijos šalyse.

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti