ehex.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie ehex.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok ehex.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas ehex.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias ehex.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug ehex.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - ehex.lt akcijų leidinys, ehex.lt proginis prekių katalogas, ehex.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi ehex.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

ehex.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
ehex.lt 300580894 LT100002552113 Linkmenų g. 25, LT-08217, Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Giedrė Ruginytė-Čepienė +370 647 70199 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Internetinė parduotuvė eHex.lt yra UAB „Heksimus“ elektroninės prekybos projektas. Heksimus savo veiklą informacinių technologijų srityje pradėjo 2006 metais. Įgyta patirtis leidžia ir toliau įmonei sėkmingai plėstis, augti, gilinti žinias ir kvalifikaciją. Jog judame tinkama linkme parodo ir vis augantis lojalus privačių ir verslo klientų ratas. Jų palaikymo įkvėpti, pristatome naujausią mūsų projektą - internetinę parduotuvę eHex.lt, nes vertinga patirtis bei stiprios partnerystės leidžia tiekti ne tik aktualias informacinių sistemų paslaugas geriausiomis kainomis, bet nuo šiol ir pasiūlyti Tau geriausias technikos prekes neišeinant iš namų. Apsipirkti galėsite patogiai, greitai ir bet kuriuo paros metu.

eHex.lt – Tavo technikos partneris, per ilgametę IT veiklos patirtį subrandintas, išpuoselėtas ir orientuotas į galutinį klientą. Sukurtas Tau.

Mūsų motto - Malonu pirkti, tai visuma vertybių, kurių patys ieškome internetinėje prekyboje:

• geros kainos

• aukščiausios kokybės

• greito pristatymo

• o svarbiausia – Malonaus bendravimo. Jums rūpimais klausimais dėl prekių įsigijimo, pristatymo, garantinio aptarnavimo ir daugelio kitų.

Norime, siekiame ir padarysime viską, kad kiekvienas Tavo apsilankymas mūsų parduotuvėje būtų kuo malonesnis, kad rastum Tau reikalingą prekę už priimtiną kainą ir, kad visada būtų malonu sugrįžti.

Kodėl mes?

Patirtis - dovanojame savo ilgametį žinių bagažą IT sektoriuje. Per tą laikotarpį įgytos žinios leido sukurti tai, dėl ko galime teigti, jog Tu čia visada esi Nr.1.

Kolektyvas - jaunatviškas, žingeidus, nuolat tobulėjantis ir visada pasiruošęs su malonumu suteikti aukščiausios kokybės paslaugas.

Asortimentas - užtikriname platų prekių pasirinkimą ir aukščiausią kokybę.

Originalios prekės - visos prekės tiekiamos iš oficialių distributorių Lietuvai, taikoma tarptautinė garantija, o garantinis aptarnavimas atliekamas autorizuotose gamintojų servisuose.

Akcijos - taupydami Tavo laiką ir pinigus, nuolatos ieškome ir pristatome geriausius pasiūlymus.

Konsultacijos - visada malonios, operatyvios ir profesionalios.

Pristatymas – greitas ir saugus.

Didžiausia mūsų vertybė - žinojimas, kad pas mus Tau visada malonu pirkti.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

ehex.lt kontaktai: +370 647 70199

ehex.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas ehex.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.