elektromarkt.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
GV Group, UAB 302883420 LT100007196517 Parodų g. 1, LT-04215 Vilnius I-V: nuo 9:00 iki 19:00 val., VI: nuo 10:00 iki 15:00 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tomas Čivilis, vadovas +370 5 270 60 50 [email protected] +370 5 270 60 45
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Elektromarkt – vienas didžiausių buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje, vykdantis mažmeninę ir elektroninę prekybą. Tinklas turi 13 parduotuvių 9 didžiuosiuose Lietuvos miestuose bei internetinę parduotuvę www.elektromarkt.lt.

ELEKTROMARKT siūlo patrauklų prekės kainos ir kokybės santykį, o itin platus asortimentas leidžia kiekvienam pirkėjui palyginti įvairių gamintojų produktus ir pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą.

Parduotuvėse ELEKTROMARKT apsilankę klientai gali ne tik įsigyti jiems reikiamos buitinės, IT, foto, video ir audio, asmeninės higienos ir namų apyvokos technikos, bet ir betarpiškai susipažinti su kiekvienos prekės savybėmis, patys išbandyti produktų funkcijas ir galimybes. Parduotuvėse rengiamos prezentacijos, kurios padeda pirkėjui apsispręsti, kokio prekinio ženklo produktą jis nori įsigyti. Nuolatos dirbantys profesionalai konsultuoja ir padeda išsirinkti pačią tinkamiausią prekę pagal kiekvieno lankytojo individualius poreikius.

ELEKTROMARKT parduotuvėse nuolat ir operatyviai pristatomos svarbiausios pasaulio rinkose technologijų naujovės. Prekybos salonai kuriami, remiantis modernia klientų aptarnavimo strategija, todel juose klientai gali nemokamai naudotis internetu, klausytis muzikos ar išbandyti naujausius kompiuterinius žaidimus.

Savo prekybos salonų koncepciją tobuliname kartu su Vakarų Europos rinkodaros specialistais – Italijos kompanija „MGM Store Solutions“, kuri jau daugiau kaip 30 metų teikia konceptualius sprendimus buitinės elektrotechnikos bei IT sprendimų prekybos tinklams ir yra dalyvavusi daugiau kaip 18 tūkstančių parduotuvių įrengime visame pasaulyje.

Siekiant garantuoti bendrovės gebėjimą dirbti pagal vartotojų poreikius ir lūkesčius bei nuolat gerinti kokybės ir aplinkosaugos veiksmingumą ir vykdyti taršos prevenciją, bendrovėje įdiegta Integruota kokybės ir aplinkos apsaugos vadybos sistema, atitinkanti LST EN ISO 9001 ir LST EN ISO 14001 standartų reikalavimus.

ELEKTROMARKT yra ilgametis oficialus Lietuvos Krepšinio Federacijos (LKF) rėmėjas.

Apsilankykite www.elektromarkt.lt arba fizinėse parduotuvėse ir įsitinkinkite mūsų teikiamais privalumais jau dabar!

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti