Elektromarkt.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Elektromarkt.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Elektromarkt.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Elektromarkt.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Elektromarkt.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Elektromarkt.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Elektromarkt.lt akcijų leidinys, Elektromarkt.lt proginis prekių katalogas, Elektromarkt.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Elektromarkt.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

elektromarkt.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Avitelos prekyba UAB 142054984 LT420549811 Taikos pr. 15, LT-91135 Klaipėda I-V: nuo 9:00 iki 18:00 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Algirdas Mitalas, vadovas 8 700 77 700 [email protected] +370 5 270 60 45
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Elektromarkt – vienas seniausių buitinės elektrotechnikos ir kompiuterinės įrangos prekybos tinklų Lietuvoje, vykdantis mažmeninę ir elektroninę prekybą. Tinklas turi 7 parduotuves 6 Lietuvos miestuose bei internetinę parduotuvę www.elektromarkt.lt.

ELEKTROMARKT siūlo patrauklų prekės kainos ir kokybės santykį, o itin platus asortimentas leidžia kiekvienam pirkėjui palyginti įvairių gamintojų produktus ir pasirinkti jam labiausiai tinkantį variantą.

Parduotuvėse ELEKTROMARKT apsilankę klientai gali ne tik įsigyti jiems reikiamos buitinės, IT, foto, video ir audio, asmeninės higienos ir namų apyvokos technikos, bet ir betarpiškai susipažinti su kiekvienos prekės savybėmis, patys išbandyti produktų funkcijas ir galimybes. Parduotuvėse rengiamos prezentacijos, kurios padeda pirkėjui apsispręsti, kokio prekinio ženklo produktą jis nori įsigyti. Nuolatos dirbantys profesionalai konsultuoja ir padeda išsirinkti pačią tinkamiausią prekę pagal kiekvieno lankytojo individualius poreikius.

ELEKTROMARKT parduotuvėse nuolat ir operatyviai pristatomos svarbiausios pasaulio rinkose technologijų naujovės. Prekybos salonai kuriami, remiantis modernia klientų aptarnavimo strategija, todel juose klientai gali nemokamai naudotis internetu, klausytis muzikos ar išbandyti naujausius kompiuterinius žaidimus.

#Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

arunas

VŽ.lt praneša

Dar prieš koronavirusą pradėjusi sandorį dėl buitinės technikos ir elektronikos parduotuvių „Elektromarkt“ įsigijimo, iš uostamiesčio kilusi ir didžiuosiuose šalies miestuose besitvirtinanti „Avitela“ pastaruoju metu patyrė įvairių iššūkių, susijusių tiek su pandemija, tiek ir su pačiu įsigijimu. Interviu VŽ Algirdas Mitalas, UAB „Avitelos prekyba“ AVITELA vadovas, sako besitikintis, kad sandorį pavyks užbaigti, tačiau, paaiškėjus naujoms aplinkybėms, galbūt už mažesnę sumą.

arunas

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Elektromarkt.lt kontaktai: 8 700 77 700

Elektromarkt.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Elektromarkt.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.