Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. , surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. akcijų leidinys, Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. proginis prekių katalogas, Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. lipdukų lankstinukas. Visi naujausi Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

fotofabrikas.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Addmore UAB 305025925 LT100012296914 Baltijos pr. 123-33, LT-93224 Klaipėda I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Karolina Dirgėlienė, direktorė +370 604 01010 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Fotofabrikas.lt - entuziastų ir patyrusių draugų kompanija, kuri jau nuo 2006 metų padeda savo klientams išsirinkti optimaliausią techninį sprendimą ar prekę. Po daugelio metų savo hobį pavertėme ne tik malonumu, bet ir pragyvenimo šaltiniu. Tuo būdu priartėjome prie kiekvieno iš jūsų arčiau ir mūsų praktika bei patyrimais gali naudotis ne vien tik draugai ar pažįstami, bet ir kiekvienas šio nuolat skubančio pasaulio gyventojas. Užsukę į mūsų parduotuves pasikonsultuokite su geriausiai šią sritį išmanančiais darbuotojais ir atsiimkite prekes nors ir už Atlanto. Taip pat aplankykite mūsų internetinį puslapį, nesvarbu, kur bebūtumėte, kad ir tolimoje Čilėje.

Fotofabrikas.lt prekiauja tik specialistų vertinama ir pripažinta technika: Canon, Nikon, Sony, Kodak, FujiFilm, Panasonic, Manfrotto, DataColor, Sandisk, Integral, Lowepro, Veho, Nest, Eizo, Fancier, Nisi ir daugelio kitų gamintojų produkcija. Visoms prekėms suteikiame gamintojo garantijas.

Mūsų tikslas pateikti potencialiems klientams patogią, greitą, informatyvią ir saugią prekių įsigyjimo sistemą taupant visų laiką ir pinigus.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. kontaktai: +370 604 01010

Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. , surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.