fotofabrikas.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB "KVG" 302903894 LT100007252410 Taikos pr. 17, LT-91140 Klaipėda I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tadas Dirgėlas, direktorius +37067112063 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Fotofabrikas.lt – tai pirmasis Lietuvoje portalas, teikiantis fotopaslaugas internete. Nuo 2003 m. sėkmingai plėtėsi bei tobulėjo ir šiuo metu fotofabrikas.lt yra vienas žinomiausių fotopaslaugų, bei fototechnikos tinklapių Lietuvos e-erdvėje.

Fotoaparatas.lt prekiauja tik specialistų vertinama ir pripažinta technika: Canon, Nikon, Sony, Kodak, FujiFilm, Panasonic, Manfrotto, DataColor, Sandisk, Integral, Lowepro, Veho, Nest, Eizo, Fancier, Nisi ir daugelio kitų gamintojų produkcija. Visoms prekėms suteikiame gamintojo garantijas.

Mūsų tikslas pateikti potencialiems klientams patogią, greitą, informatyvią ir saugią prekių įsigyjimo sistemą taupant visų laiką ir pinigus.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti