hiperfarma.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie hiperfarma.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok hiperfarma.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas hiperfarma.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias hiperfarma.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug hiperfarma.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - hiperfarma.lt akcijų leidinys, hiperfarma.lt proginis prekių katalogas, hiperfarma.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi hiperfarma.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

hiperfarma.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Vaistinė "Hiperfarma", UAB 300869774 LT100003248017 Totorių g. 3, LT-44237 Kaunas I-V 09.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Ramunė Tėvelienė, direktorė +37068031999 [email protected] +370 37 406726
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Interneto vaistinė: kosmetika, maisto papildai, vitaminai, dezinfektantai, medicinos technika, slaugos prekės, prekės mamai ir vaikams

 

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Tyrimai

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

hiperfarma.lt kontaktai: +37068031999

hiperfarma.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas hiperfarma.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.