italiskaideja.lt

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
“Borvus” MB 304101494 LT100009694311 Tuskulėnų g. 33c, LT-09219 Vilnius I - V 10.00 – 20.00; VI 10.00 – 18.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Edvardas Stanelis, direktorius +37066999910 [email protected]

ItališkaIdeja.lt - Itališkų Allenzi ir SMEG virtuvės technikos ženklų atstovų partneriai Lietuvoje. Drauge su kolegomis ir klientais dirbame tiesiogiai, todėl visada galime užtikrinti operatyvumą, prekių kokybę ir garantijas.

Kiekvieną dieną stengiamės pasiūlyti Jums tai, kas paverčia gyvenimą lengvesniu ir patogesniu. Mes visuomet padėsime išsirinkti geriausią, jūsų laiką bei pinigus taupantį variantą.

Su itališka technika sėkmingai dirbdami nuo 2013 metų, kuo toliau tik dar labiau džiaugiamės ir didžiojamės matydami Jūsų šypsenas, skaičiuodami Jūsų sutaupytą laiką ir švęsdami mažas ir dideles pergales Jūsų stilinguose namuose.

Dirbdami su itališka technika ir bendraudami su žmonėmis praleidome tūkstančius valandų. Per tą laiką tvirtai įsitikinome, jog mūsų siūloma technika puikiai tarnauja ir puošia kokybę mėgstančias virtuves.

Mūsų kredo – „Skirta Jums, taip lengva ir kokybiška“.

Ačiū, kad aplankėte mūsų parduotuvę. Visada prašome kreiptis net ir kilus menkiausiems klausimams. Tikrai su malonumu padėsime rasti geriausiai jūsų poreikius atitinkantį sprendimą.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti