klipshop.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie klipshop.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok klipshop.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas klipshop.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias klipshop.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug klipshop.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - klipshop.lt akcijų leidinys, klipshop.lt proginis prekių katalogas, klipshop.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi klipshop.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

klipshop.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Sigitos Valiūnienės IĮ klipshop.lt 145363046 LT453630419 Dvaro g. 64A, LT-76347 Šiauliai I-V 9.00-20.00; VI 9.00-16.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Justinas Valiūnas, direktorius +370 688 49621 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


KLIPshop.lt siekia, kad pirkėjas galėtų įsigyti profesionalios plaukų priežiūros kosmetikos, neišeidamas iš namų - galėtų mėgautis produktu, dažniausiai siūlomu įsigyti tik grožio salonuose.

KlIPshop.lt siekiai: sąžiningas klientų aptarnavimas, kokybiškų plaukų priežiūros priemonių gausa, mandagus ir malonus bendravimas.

Jūs visda būsite mums svarbūs, ypatingi ir labai laukiami!

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

klipshop.lt kontaktai: +370 688 49621

klipshop.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas klipshop.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.