Lemona.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Lemona, UAB 133321178 LT333211716 S. Raštikio g. 26, LT-50130 Kaunas I-V 08:00-18:30, VI 09:00-15:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Raimondas Arlauskas, vadovas +370 (612) 87933 [email protected] +370 (37) 311013
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Lemona, UAB - viena didžiausių prekybos elektronikos dalimis ir komponentais įmonių Baltijos šalyse

Galime pasiūlyti daugiau kaip 5 000 000 pavadinimų prekių: elektronikos komponentus, buitinės technikos atsargines dalis bei jų priedus, švino akumuliatorius, maitinimo šaltinius, pramoninės automatikos komponentus, įrankius ir medžiagas, garso ir šviesos techniką, automobilių garso ir multimedijos įrangą, patalpų ir automobilių apsaugos sistemas, saulės ir vėjo energijos šaltinius.

Naudodami modernias verslo ir darbo procesų valdymo programas, tiksliai prognozuojamais terminais ir kainomis pristatome užsakytas prekes iš daugelio pasaulio elektronikos komponentų gamintojų ar jų atstovų.

UAB „Lemona“ - lietuviško kapitalo įmonė, įkurta 1992 m. savo stiprią poziciją rinkoje išsikovojo dėka profesionalių savo srities specialistų kryptingo ir nuoseklaus darbo, sumanių verslo sprendimų. Šiandien klientai ir tiekėjai žino mus kaip profesionalų, patikimą,  greitai reaguojantį partnerį.

Prekybos tinklo sukūrimas

Pirmąją mažmeninės prekybos parduotuvę, kuri vadinosi „elektronikos dalys“ atidarėme Kaune, 1994 m. Šio sprendimo sėkmė įgalino mus parduotuves „elektronikos dalys“ atidaryti didžiuosiuose miestuose: Vilniuje, Šiauliuose, Klaipėdoje. Taip sukūrėme mažmeninės prekybos tinklą Lietuvoje. Padidėjus pardavimams Latvijoje, 2008 m. atidarėme savo atstovybę Rygoje, o 2009 m. - elektronikos dalių parduotuvę Rygoje. Klientų skaičius auga ne tik Lietuvoje ir Latvijoje, bet ir Estijoje, Kaliningrado srityje, Baltarusijoje ir kitose valstybėse.

Prekes saugome nuosavame logistikos centre

Logistikos centras užima 1000 m2 plotą. Jame nuolat saugome apie 14000 pavadinimų prekių.

Prekes atsivežame iš tiekėjų, esančių visame pasaulyje

Reguliariai prekes vežame iš daugiau nei 20 tiekėjų. Bendradarbiaujame ir prekes pagal poreikį pristatome  iš  daugiau nei 200 skirtingų tiekėjų.

Naujos technologijos, kokybiškesnės paslaugos

Didelis technologinis šuolis įvyko apjungus integruotą verslo valdymo programą ir elektroninę parduotuvę www.lemona.lt. Čia klientai gali surasti reikalingas prekes ir gauti techninę informaciją, matyti prekių kiekius konkrečioje parduotuvėje arba tiesiog nusipirkti internetu.

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti