prasom.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
prasom.lt 302475283 LT100005396115 V. Bielskio g. 15, LT-76176 Šiauliai I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Artūras Lapinskas 8 666 11188 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Prasom.lt – visada malonus aptarnavimas!

Nors el.parduotuvėje nematyti besišypsančių, paslaugių konsultantų, tačiau būtent tokie ir esame - patikimi ir paslaugūs. Siekiame, kad Jūsų apsipirkimas būtų maloni patirtis ir kaskart prireikus naujo pirkinio – grįžtumėte pas mus.

Prasom.lt – tai nuo 2010-ųjų veikianti el.parduotuvė, kurioje rasite įvairiausios buitinės technikos, kompiuterių bei jų priedų, vaizdo ir garso technikos bei kūno priežiūros priemonių. Viskas ko reikia Jūsų namams, biurui bei laisvalaikiui vienoje vietoje!

Kodėl rinktis Prasom.lt?

Gera kaina. Visos prekės parduodamos tiesiai iš tiekėjų arba gamintojų sandėlių, taip mažinant prekybos išlaidas ir pasiūlant daug mažesnę kainą pirkėjui. Bendradarbiaujama su didžiausiais tiekėjais, kurie siūlo ypatingai geras kainas.

Intuityvi apsipirkimo sistema. Prasom.lt el.parduotuvės sistema kurta ir nuolat tobulinama taip, kad pirkėjui būtų patogu, o visi pirkimo žingsniai būtų paprasti ir aiškūs, be jokių paslėptų „spąstų“.

Lankstus atsiskaitymas. Jūsų patogumui siūlomi įvairūs atsiskaitymo būdai: el.bankininkystė, pavedimu, atsiskaitymas grynais pristačius prekes bei lizingu. Visuomet rasite Jums tinkantį apmokėjimo būdą.

Prasom.lt komanda vertina ekologiją, todėl ir el.parduotuvėje visuomet stengiamės pasiūlyti įvairių ekologiškų sprendimų, pavyzdžiui prekės siunčiamos (jeigu pakuotė tvirta)originalioje pakuotėje arba jau kartą panaudotuose pakuotėse, taip pat gali pasiūlyti nemokamą senos buitinės technikos išvežimą.

Gero apsipirkimo!

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti