rde.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
rde.lt 302975413 LT100007499218 Kalvarijų g. 140, LT-08209, Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Vaidas Andriejauskas +370 700 77772 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Internetinė parduotuvė www.rde.lt prekiauja žinomiausių prekės ženklų kompiuteriais, mobiliaisiais telefonais, stambiąja ir smulkiąja buitine technika. RDE.lt yra oficialus 250 gamintojų atstovas.

Mes savo veiklos prioritetais laikome: patogų prekių užsakymą, priimtinas kainas, greitą ir patogų prekių pristatymą.

Mūsų kompanijos misija ir tikslai – būti ne tik technikos pardavėju, bet ir geriausia ir pačia mylimiausia parduotuve, kurioje Jūs perkate tai kas Jums reikalinga. Būtent dėl šios priežasties mūsų klientai visada lieka patenkinti įsigyta preke ir aptarnavimo kokybe. Mes dirbame tam, kad Jums suteiktume nepriekaištingos kokybės paslaugas.

Mūsų partneriai

Būdami didžiausiu technikos pardavėju Latvijoje, mes galime pasiūlyti didelį prekių asortimentą už gerą kainą mūsų klientams. Mums savo produkcijos platinimą yra patikėjusios didžiausių ir žinomiausių prekinių ženklų kompanijos, tokios kaip „Samsung“, „Apple“, „Sony“, „LG“, „Philips“, „Braun“, „Canon“, „Electrolux“, „AEG“, „Indesit“, „Asus“, „Dell“, „Nikon“ ir dar daugelis kitų garsių gamintojų.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti