soundium.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Soundium, IĮ 302495460 LT100006086316 T. Ševčenkos g. 18, LT-03111 Vilnius I - V 11:00 - 19:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Vincas Vaidaugas +370 684 19909 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Soundium.lt įsikūrusi Vilniuje – vietinė parduotuvė skaičiuoja trečius metus, o internetu prekiaujame nuo 2008-ųjų.

Greičiausiai mus radai ieškodamas DJ arba studijos įrangos. Pataikei teisingu adresu! Nors pradėjome nuo vinilų, dabar jie yra tik maža dalis mūsų pasiūlos: aparatūra aprūpiname didžėjus, naminius ir profesionalius prodiuserius, taip pat tiesiog muzikos mylėtojus – jei reikia ausinių kasdienai arba patefono į namus.

DJ Įranga
Tik nuspręsk, nuo ko nori pradėti. O jeigu nuspręsti sunku, galime pakonsultuoti. Rūpinamės visais didžėjais: grojančiais patefonais, CD grotuvais, DJ kontroleriais; prekiaujame tiek Serato, tiek Traktor, tiek kitokiam softui tinkančia DJ įranga. Mūsų lentynose galima rasti klubų klasika tapusią Pioneer ir Native Instruments produkciją, bet prekyboje yra ir kitų solidžių vardų, tarkim, Reloop (esame oficialūs atstovai Lietuvoje), Numark, Ortofon. Spausk čia, pakliūsi tiesiai į DJ įrangos skiltį.

Studio įranga
Supratai, kad nori kurti muziką pats? Atsakysim į visus tavo klausimus ir parinksim tinkamą aparatūrą, nepaisant tavo pasirinktos programinės įrangos – turime MIDI kontrolerių ir klaviatūrų, sintezatorių, ritmo mašinų, o tokie vardai kaip Korg, Akai ar Novation garantuoja kokybę. Studijiniai monitoriai? Turime. Garso kortos? Turime. Focusrite – turime, Ableton – turime, Arturia – irgi turime! Bet tai ne viskas – daugiau čia.

Maži, bet būtini
Kalbame apie ausines laisvalaikiui arba darbui, laidus ir kabelius, adatas patefonams, garso įrašymo įrenginius – tokių dalykų prireikia! Beje, ar pagalvojai, kad tavo DJ/studio įrangai būtina tinkama apsauga ir transportavimas? Apžiūrėk mūsų siūlomą UDG produkciją – ji labai plati, o modelius visada turime vietoje, nes Lietuvoje kompaniją atstovaujame oficialiai.

Kategorijos

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti