sport1outlet.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB Lifestyle Trade 302339066 LT100004713415 T. Kosciuškos g. 24-102, LT-01100 Vilnius I-VI 10 - 21 val., VII 10 - 20 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Šarūnas Kulvietis +37067223721 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Internetinė firminių prekių išparduotuvė prekiaujanti sporto ir laisvalaikio avalyne, apranga bei aksesuarais. Pas mus rasite visame pasaulyje žinomų prekių ženklų : Adidas, Nike, New Balance, Puma, Reebok, Helly Hansen ir kt.  Asortimente turime ne tik bėgimo, teniso, krepšinio, futbolo, fitneso bet ir laisvalaikio batus, tekstilę ir aksesuarus. Prekiaujame tik 100% originalia produkcija. Taip pat turime platų asortimentą tiek vasaros tiek žiemos sezonams.

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti