tarnas.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės. Renkami straipsniai, reportažai ir naujienos apie tarnas.lt publikuoti žiniasklaidoje. Sužinok tarnas.lt prekių kainas ir palygink prekių kainas su Lidl, Maxima, IKI, Norfa, PROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, Eurovaistine, Camelia, Gintarine. Palygink kainas tarnas.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus! Rask naujausias tarnas.lt akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Daug tarnas.lt akcijų ir geriausios kainos pasiūlymų - tarnas.lt akcijų leidinys, tarnas.lt proginis prekių katalogas, tarnas.lt lipdukų lankstinukas. Visi naujausi tarnas.lt leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. #Kainos #Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos

tarnas.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB „TARNAS“ 302487563 LT100005294516 Žemynos g. 18, LT-06128 Vilnius I-V 10.00-19.00, VI 10.00-15.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Giedrius Vievesis 8 608 33354 [email protected]
Prisijunkite prie mūsų
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


UAB „TARNAS“ pagrindinė veikla yra prekyba buitine technika ir elektronika. Įmonė pradėjo veiklą 2010 metų kovo mėnesį. 2015 metais kovo mėn, perkėlėme parduotuvę iš Žemynos g. 1 (monolito) į Žemynos g. 18, Pašilaičius, Vilniuje. Esame BOSCH, SIEMENS oficialūs prekybos partneriai bei siūlome ir kitų gamintojų, tokių kaip AEG, ELECTROLUX, SAMSUNG, Zanussi, WHIRLPOOL, GORENJE ir kitų įmontuojamą bei stacionarią buitinę techniką.

Buitinės technikos parduotuvėje Vilniuje Žemynos g. 18, Pašilaičiuose (PC "Galaktika) pateiksime Jums geriausius buitinės technikos pasiūlymus patraukliomis kainomis. Negalintiems apsilankyti mūsų "gyvoje" parduotuvėje siūlome įsigyti technikos mūsų internetinėje parduotuvėje. Taipogi rekomenduojame pasižvalgyti po buitinės technikos katalogus ir užsisakyti prekes pas mus. Klauskite apie modelius, kurių neradote mūsų parduotuvėje - tikriausiai mes galime juos pasiūlyti Jums. TARNAS.LT buitinė technika kaina, prekių pasiūla ir aptarnavimo kokybe nustebins net ir išrankiausią klientą.

Visus atsakymus į klausimus susijusius su buitine technika Jums padės rasti:
Giedrius VIEVESIS (19 metų patirtis buitinės technikos srityje)
Daiva NARKOVSKAJA (19 metų patirtis buitinės technikos srityje)

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti

tarnas.lt kontaktai: 8 608 33354

tarnas.lt skundai, atsiliepimai, vertinimai, komentarai, pirkėjų nuomonė, specialistų apžvalgos, reitingai, kontaktai, rekvizitai, prekės.

Palygink kainas tarnas.lt, surask pigiau bei sutaupyk laiką ir pinigus!

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

Pricer.lt rasite geriausius kainų pasiūlymus populiariausių parduotuvių - tokių kaip Lidl, Maxima, IKI, NorfaPROMO Cash&Carry, Rimi, Barbora, Amazon.de, Amazon.pl, Topocentras, Tele2, Depo, Senukai, Ermitažas, Pigu.lt, eavalyne.lt, EurovaistineCameliaGintarine.