topbeauty.lt C

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
topbeauty.lt 302860293 LT100007153311 Justiniškių g. 146, LT-06153 Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Ieva Leistrumaitė, direktorė +370 609 98100 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Džiaugiamės galėdami pristatyti Jums mūsų internetinę parduotuvę. Kurdami ją siekėme, kad pirkimas būtų patogus, greitas, malonus ir saugus, o TopBeauty.lt taptų nuolatine Jūsų apsipirkimo vieta.

Mes siūlome pasaulyje žinomiausių gamintojų (L‘Oreal Professionnel, Kerastase, Redken, Joico, GHD, Goldwell) profesionalams skirtus plaukų priežiūros produktus geriausiomis kainomis. Iš gausybės pasiūlymų atrinkome 2000 efektyviausių, perkamiausių ir puikiai Lietuvoje bei visame pasaulyje įvertintų produktų. Taip pat parduodame aukštos kokybės kosmetiką The Balm, Lily Lolo, Sigma, Real Techniques, Bellapierre ir kt. Visa produkcija 100% originali, patikrinta dermatologų ir atitinkanti visus ES reikalavimus.

Dirbame nuoširdžiai, atsakingai ir profesionaliai. Siekiame kuo geriau tenkinti Jūsų poreikius ir užtikrinti kokybišką aptarnavimą, sudarome galimybes saugiai atsiskaityti, taip pat greitai ir saugiai pristatome Jūsų išsirinktus produktus. Turime „Saugu pirkti“ sertifikatą. Jūsų užsakymas bus pristatytas jau kitą dieną, jeigu užsakysite produktus darbo dienomis iki 13 val. Užtikriname, kad atsiskaitant gauti Jūsų asmens duomenys bus besąlygiškai saugomi.

Pasinaudodami proga pabrėžiame, kad visuomet laukiame Jūsų pastabų arba pasiūlymų, kaip galėtumėme dar labiau palengvinti Jūsų apsipirkimą.

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti