topshop.lt A

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
topshop.lt 111794125 LT117941219 Saltoniškių g. 9, LT-08105 Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Rita Janušauskaitė 8 5 2646663, 8 800 08085, 8 800 01415 +370 5 2638786
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


„Studio Moderna“ yra Slovėnijos bendrovė, veikianti 21 šalyje Centrinėje ir Rytų Europoje. Nuo 1992 metų mes sukūrėme ir pristatėme Top Shop, Dormeo, Kosmodisk ir Stilago prekių ženklus, ir tapome atpažįstami vartotojų, kurie vertina mūsų produktus ir pasitiki mūsų teikiamomis paslaugomis.

Mūsų pagrindinis tikslas: Jūsų pasitenkinimas

Mes esame atsidavę ir pasišventę gero verslo kūrimui, todėl klientai yra pagrindinis mūsų rūpestis. Mums labai svarbu būti arčiau Jūsų, todėl bendraudami su Jumis siūlome asmeninį kontaktą ir pagalbą, kad ir kur bebūtumėte.

Dėl šios priežasties sukūrėme 21 profesionalų klientų aptarnavimo centrą. Daugiau kaip 600 patyrusių patarėjų skiria visas pastangas, kad kuo geriau patenkintų Jūsų porekius ir atsakytų į Jūsų klausimus.

Mes laikomės aukščiausių internetinio saugumo ir patikimumo standartų

Visi „Studio Moderna“ veiksmai internete yra vykdomi remiantis Europos ir vietos įstatymais. Mes gerbiame Jūsų privatumą. Visą informaciją, kurią gauname apie Jus per mūsų interneto puslapius, naudojame atsakingai ir atsargiai.

Mūsų tikslai

Čia, „Studio Moderna“, mes tikime sąžiningumu ir aiškumu. Su klientais bendraujame jų kalba, taip pasiekdami jų pasitenkinimą ir gerus pardavimus. Kūrybiškas požiūris suteikia mums naujų išteklių, dinamiškumo ir lankstumo, kad galėtume sėkmingai veikti dinamiškoje rinkoje.

Kartu judame pirmyn

Įmonė „Studio Moderna“ nuo 1992 metų dirba, kad užtikrintų geriausią aptarnavimą. Milijonams klientų mes suteikėme savo platų ir kruopščiai atrinką produktų spektrą, ir su laiku įgyjame vis daugiau naujų patenkintų klientų. Pirkti iš mūsų – verta.

Kategorijos

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti