vynoguru.lt B

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
vynoguru.lt 303221067 LT100008290610 Verkių g. 36, LT-09109 Vilnius, Lietuvos respublika I-VII 00:00-24:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Andrius Apulskis 8 686 25652 [email protected]
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Gėrimų parduotuvė Vyno guru skirta tiems mėgėjams, kurie ieško rinktinių gėrimų už patrauklią kainą.

Tik čia rasite žymių gamintojų ekspertų įvertintus rinktinius vynus iki 33% mažesne kaina. Kai kuriais, Vyno guru importuojamais vynais, neprekiaujama niekur kitur Lietuvoje.

Įdomūs ir mažai analogų Lietuvoje turintys vynai:

Falesco iš Lazio ir Umbria centrinėje Italijoje. Ypač puikūs savo kainų lygyje nestandartiniai vynai. Oscar del Vino - 2013 Italijos metų vyndarys.
Feudi di San Gregorio iš Campania Italijos pietuose. Moderni įmonė Vezuvijaus apylinkėse valdo vienus iš seniausių vynuogynų visoje Italijoje. Oscar del Vino - 2013 Italijos metų vyninė.
Tasca d'Almerita iš Sicilijos Italijoje. Aukščiausios kokybės vynai, vienas iš seniausių ir pasaulyje labiausiai vertinamų Sicilijos vyno gamintojų.
Argiolas viena žymiausių vyninių iš Sardinijos salos Italijoje, aukšto lygio Vermentino baltas vynas vasarai ir solidus raudonas.
Avanzi iš Lombardijos Italijoje. Puikūs vasariški vynai iš Gardos ežero apylinkių. Ypač vertinamas Lugana vynas.
Bodegas San Valero iš Cariñena Ispanijoje. Geras kainos ir kokybės santykis. Įspūdinga naujiena - tradicinės vyndarystės nemaišytų veislių Particular linija, turime ir Magnum buteliais. Cava už patrauklią kainą.
De Muller iš Catalonia Ispanijoje. Įdomūs pastiprinti vynai, mišių vynas. Geri raudoni vynai.
Yzaguirre vermutai iš Catalonia Ispanijoje. Išskirtiniai Reserva - 12 mėn. brandinti ąžuolinėse talpose vermutai.

Geros kainos ir kokybės vynai:

Château de Parenchère nedidelis šeimos ūkis iš Bordeaux Prancūzijoje. Patraukli kaina, daug įvertinimų.
Pierre Sparr iš Alsace Prancūzijoje. Vienas iš geriausiai vertinamų Alsace gamintojų.
Carlo Gentili nedidelis šeimos ūkis iš Toscana Italijoje. Aukšto lygio Chianti patrauklia kaina, Supertoskanietis ir puikūs balti vynai.
Botter - keletas įdomių Veneto, Apulijos bei Sicilijos vynų, ypač kokybiškas Prosecco už patrauklią kainą.
La Di Motte – puikus nedidelės vyninės ūkio Pinot Grigio vynas iš Veneto Italijoje.
Santa Sofia ANTICHELLO skanus Amarone iš Veneto Italijoje.
Bodegas Altanza iš Rioja Ispanijoje. Moderni klasika – aukštos kokybės Tempranillo vynas ir nestandartinis puikus baltas vynas.
De Alberto iš Rueda Ispanijoje. Puikūs balti vynai už patrauklią kainą. Įdomūs silpnai putojantys pusiau saldūs.
Balthasar Ress iš Rheingau Vokietijoje. Puikūs garsaus gamintojo Riesling ir Pinot Noir patrauklia kaina.

Asortimentas nuolat plečiamas. O Vyno guru klientai ir draugai pirmieji sužino naujienas ir gauna išskirtinius pasiūlymus joms paragauti.

Be Vyno guru importuojamų vynų internetinėje parduotuvėje rasite kruopščiai atrinktus geriausius kitų importuotojų vynus. Todėl jei vynas, putojantis vynas (prosecco, cava, šampanas) yra kataloge, jo kokybė patikrinta ir atitinka mūsų keliamus reikalavimus. Žinoma savo kainų lygyje ir kategorijoje.

"Kitų gėrimų" kataloge - rinktinis viskis, konjakas, brendis, grappa, romas, tekila, midus ir kiti alkoholiniai gėrimai.

Tarp "Aksesuarų" rasite įvairių dovanų įpakavimo variantų, atidarytuvų, piltuvėlių, kamščių, dekanterių, dovanų rinkinių ir kitų vyno priedų.

Kataloge "Skanėstai" - įvairūs užkandžiai, užtepėlės, aliejus, kurie puikiai derės prie vyno.

Pirkdami internetu sutaupysite laiko, parduotuvėje patogiai ir lengvai išsirinksite norimą prekę pasinaudodami filtrais, rūšiavimu ar paieška. Vyno guru pateikia išsamią informaciją apie prekes. Papildomai galite naudotis kitų vartotojų reitingais, topais, patys įvertinti jau išbandytas prekes.

Internetu užsakytas prekes galima atsiimti Vyno guru parduotuvėje adresu Verkių g 36, I aukštas, Vilnius arba užsisakyti pristatymo paslaugą bet kuriuo adresu Lietuvos teritorijoje. Užsakius iki 14 val., pristatymas visoje Lietuvoje - sekančią darbo dieną arba šeštadienį. Vilniuje galimas skubus pristatymas.

Vyno guru taip pat gali pristatyti vyną ir kitus gėrimus jūsų renginiams ar kitomis progomis.

Vyno guru vykdo vyno importavimo į Lietuvą bei mažmeninės ir didmeninės prekybos veiklą. Gėrimus į Lietuvą Vyno guru savo vardu importuoja tiesiai iš gamintojų ar jų oficialių atstovų ir teikia ataskaitas VMI akcizų departamentui. Vyno guru turi licencijas verstis didmenine ir mažmenine prekyba alkoholiniais gėrimais Lietuvos rinkoje.

Vyno guru taip pat yra Asociacijos "Legalaus verslo aljansas", "Nacionalinio gėrimų klasterio" ir Asociacijos "Baltijos gėrimų pramonės aljansas" narys. Vyno guru parduodamas vynas pateikiamas didžiausiame ir populiariausiame pasaulyje vyno paieškos portale "Wine-Searcher".

Kategorijos

Prekiniai ženklai

Prekės

Atsiliepimai, skundai, komentarai

Jei norite rašyti atsiliepimą, maloniai prašome Prisijungti