Pricer.lt Ads
Pricer.lt Ads

Perfume - Lidl's budget friendly products 2020. gada 23. febr.

Perfume - Lidl's budget friendly products
Lidl's fragrances are similar to brands, except for one major difference the price! Unrealistic big price differences!
Do you believe in quality products at low prices? Hardly?

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Mažmeninės prekybos gurų vertinimas: UŽ LIETUVĄ, LIETUVYBĘ, LIETUVIŠKUMĄ! O gal tiesiog PRIEŠ LIDL! 2020. gada 20. febr.

O kaip pirkėjas? -Tai, kad jo iš centrinio ofiso nesimato.

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: fiksuojami rekordiniai kainų skirtumai per visą 3 metų degalų kainų stebėjimo istoriją! 2020. gada 18. febr.

Atsipalaidavimas – taip galima būtų apibūdinti pastarojo laikotarpio didžiųjų degalinių tinklų kainodarą.

Fiksuojami rekordiniai  kainų skirtumai per visą 3 metų degalų kainų stebėjimo istoriją!

12 atsauksmes

Lasīt vairāk

Pricer.lt Ads

Drakono ėjimas. Amazon jau šiais metais pradės oficialius pardavimus Lenkijoje iš savo vietinės svetainės 2020. gada 18. febr.

Kaip skelbia Lenkijos Gazeta Wyborcza, remdamasi savo šaltiniais, Amazon jau šiais metais pradės oficialius pardavimus Lenkijoje iš savo vietinės svetainės.

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Koks Valentinas be saldumynų? Pasižvalgėme po Vokietijos parduotuves 2020. gada 14. febr.

Pasižvalgėme po Vokietijos parduotuves...

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Tiems, kas laukia Valentino 2020. gada 13. febr.

Ar prisimenate laikus, kai mokykloje dalindavomės širdutėmis? Tuomet buvo būtina pasveikinti visas drauges ar draugus. Tik vėliau supratome, kad vasario 14-ąją smagiausia sutikti dviese su savo simpatija. Kas gi Valentino diena Jums dabar?

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Pricer.lt Ads

Ar sulauksime kainų mažėjimo prekybos tinkluose? 2020. gada 11. febr.

Kaip praneša Lenkijos pieno rūmai, Lenkijos pieno produkcijos eksportuotojai į Kiniją pradeda nerimauti...

3 atsauksmes

Lasīt vairāk

Apie Lidl kainas, o tiksliau apie Lidl kainų etiketes 2020. gada 9. febr.

Lidl kainų etiketės - tai ne tik prekės kainos indikacija pirkėjui, bet ir eilė nurodymų Lidl parduotuvių darbuotojams.

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

PRICER.LT MAISTO KAINŲ TYRIMAS: metai prasideda kainų rekordais – didžiausios kainos per 3 metų laikotarpį 2020. gada 3. febr.

Pirmasis šių metų kainų tyrimas „nudžiugino“. Atvirai pasakius, kažko tokio ir tikėjomės – visą praeitų metų antrą pusę prekybininkai bandė žingsnis po žingsnio „pakelti“ kainų lubas ir po Naujųjų metų kilstelėti kainas yra šventas reikalas – taigi turime rekordą! Bet apie viską iš eilės...

7 atsauksmes

Lasīt vairāk

Pricer.lt Ads

PRICER.LT: LIDL – FASTER, BETTER, CHEAPER. IS IT REALLY WORTH LIVING THAT WAY? 2020. gada 31. janv.

At the beginning of this year, LIDL presented the new image campaign Faster Better Cheaper. What retailer says:

„In the advertising campaign, the retail chain LIDL not only speaks about the problems the buyers face but also about how LIDL solves them. Here it is possible to buy faster, better, cheaper because the layout of LIDL stores are very simple, carefully selected good quality products are waiting, there are especially high requirements for product quality, modern solutions and effective internal processes applied in stores are shortening purchasing time and helping to save money.”

https://imone.lidl.lt/media-centras/pranesimai-ziniasklaidai/lidl-pristate-nauja-ivaizdzio-kampanija-greiciau-geriau-pigiau

In a few words, another retail chain beside the other, which thinks about everything consumer needs, but does only what is good only for its sales. So Pricer.LT decided to compare LIDL offer in general and evaluate if it is really “worth living that way” (this is LIDL slogan in Lithuania).

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

PRICER LT: LIDL - GREIČIAU, GERIAU, PIGIAU. AR TIKRAI TAIP GYVENTI VERTA? 2020. gada 31. janv.

Мetų pradžioje LIDL pristatė naują įvaizdžio kampaniją Greičiau Geriau Pigiau. Kaip sako pats mažmenininkas:

„Reklaminėje kampanijoje prekybos tinklas „Lidl“ ne tik kalba apie problemas, su kuriomis susiduria pirkėjai, bet ir apie tai kaip šias problemas sprendžia „Lidl“. Čia galima apsipirkti greičiau, geriau ir pigiau, nes „Lidl“ parduotuvių išplanavimas yra labai paprastas, pirkėjų laukia kruopščiai atrinkti kokybiški produktai, produktams taikomi ypač aukšti standartai, parduotuvėse įdiegti modernūs sprendimai ir efektyvūs vidiniai procesai, trumpinantys apsipirkimo laiką bei padedantys sutaupyti.”

https://imone.lidl.lt/media-centras/pranesimai-ziniasklaidai/lidl-pristate-nauja-ivaizdzio-kampanija-greiciau-geriau-pigiau

Na, vienu žodžiu, dar vienas tinklas, šalia apie viską pagalvojančio, bet nieko nedarančio, kuris taip rūpinasi savo pirkėju, kad Pricer LT nusprendė bendrai palyginti LIDL pasiūlymą ir įvertinti, ar tikrai verta taip gyventi.

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Metų sandūroje aplankytų parduotuvių kainų kronikos. Absoliuti dauguma žmonių Lietuvoje stengiasi sutaupyti. 2020. gada 31. janv.

Absoliuti dauguma žmonių Lietuvoje stengiasi sutaupyti ir ieško akcijų, mažų kainų ar naudoja kitus taupymo būdus, rodo „Spinter“ atlikta visuomenės nuomonės apklausa. Net 92 proc. šalies gyventojų teigia, kad apsipirkdami stengiasi sutaupyti, sąmoningai to nedaro tik vienas iš dvylikos apklaustųjų (8 proc.).

4 atsauksmes

Lasīt vairāk

Pricer.lt Ads

PRICER.LT: MAXIMA – IDĖJŲ NĖRA – PAPRASČIAUSIAI ATIDUOKITE SAVO PINIGUS 2020. gada 9. janv.

2019 metų pabaigoje praėjo skambiai pavadinta Lietuvos (o, iš tikrųjų, Maximos) gamintojų ir tiekėjų konferencija 2019 ir kadangi yra prieinama informacinė medžiaga, Pricer.LT komanda nusprendė joje pasikapstyti ir pasižiūrėti kas ką sako, kas ką daro ir ko galima laukti 2020 metais. Daugiau ...

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

LAPKRIČIO MĖNESIO PRICER.LT MAISTO KAINŲ TYRIMAS: TAI KOKIOS GI BUS 2019 METŲ KALĖDOS? 2019. gada 11. dec.

Lapkričio mėnuo įdomus tuo, kad, iš vienos pusės, tai šventinės prekybos pradžia, iš kitos pusės, tai paskutinis šansas visiems prekyboje dalyvaujantiems žaidėjams pasikoreguoti metinius rezultatus bei pasiruošti kitų metų pradžiai – sausio mėnesį kelti kainas pavojinga, bet už tai kaip yra pozityvu sausio mėnesį mažinti lapkritį ir gruodį sukeltas kainas. Tai mes puikiai matysime šiame kainų tyrime – iš Pricer.LT stebimų 52 prekių kainų brango 33 prekės, kainos nekeitė 6, pigo tik 13 prekių. Na, bet apie viską iš eilės...

13 atsauksmes

Lasīt vairāk

Vieno pralaimėto "karo" istorija. Šios kadencijos Vyriausybė pralaimėjo karą su aukštomis maisto produktų kainoms. 2019. gada 5. dec.

"Karo" su aukštomis maisto produktų kainomis paskelbimas

Nutekėjęs slaptas LR Vyriausybės planas pažaboti prekybos tinklus

Koks gi "kovos" dėl piliečių gerovės rezultatas?

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Pricer.lt Ads

PRICER.LT ALYVUOGIŲ ALIEJAUS KAINŲ TYRIMAS: PAS KĄ TIKROJI GERIAUSIOS KAINOS GARANTIJA? 2019. gada 2. dec.

Artėja didžiausios metų šventės, todėl Pricer LT komanda nusprendė palyginti ne tik pigiausių ir populiariausių prekių krepšelius, bet ir vieną kitą įdomesnę prekę, kuri prieš šventes į Lietuvos pirkėjo krepšelį patenka dažniau nei įprastai.

Pasirinkome alyvuogių aliejų dėl kelių priežasčių – ši prekė prieš šventes perkama ir sau, ir dovanoms, tai yra nepigi prekė ir mūsų skaitytojams bus įdomu sužinoti, kur ir kaip galima sutaupyti, perkant šią prekę. Na, ir, ko gero, svarbiausia priežastis – rinkoje stipriai krenta žaliavos kaina, todėl labai įdomu pasižiūrėti, kaip kainos kritimu su pirkėju dalinasi mūsų mylimiausi prekybos tinklai.

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Rimi - kiekvieną dieną geriau arba sudeginam šiek tiek akcininkų pinigų 2019. gada 21. nov.

Prieš gerą mėnesį RIMI startavo įvaizdinis projektas Kiekvieną dieną geriau.

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Ispanijos Lietuviai: MAXIMA TRAUKIASI IŠ ISPANIJOS? 2019. gada 17. nov.

„Maxima Grupė“, nuo 2012 m. valdanti prekybos tinklą „Supersol“, galimai nusprendė trauktis iš Ispanijos.

nav atsauksmju

Lasīt vairāk

Pricer.lt Ads

Pricer.lt degalinių kainų tyrimas: nuolatinės geopolitinės įtampos aplinkoje svarbus kiekvienas žodis 2019. gada 16. nov.

Nuolatinės geopolitinės įtampos aplinkoje žaliavinės naftos rinkai įtaką daro ne tik tiesiogiai susiję įvykiai, bet ir nuotaikos, lūkesčiai, spėlionės ir spekuliacijos. 2019 m. lapkričio 15 d. Pricer.lt komanda atliko degalų kainų tyrimą populiariausiose degalinėse ir sudarė reitingą, kur pildamiesi degalus gyventojai galėtų sutaupyti.

1 atsauksme

Lasīt vairāk

PRICER.LT MAISTO KAINŲ TYRIMAS: GRĮŽTA KAINŲ LYDERIAI IR PREKIŲ PALYGINTOJAI 2019. gada 6. nov.

Kupinas įvykių prabėgo šiltas spalio mėnuo. Kai kurie pardavėjai nusprendė prisiminti, kad tik jie „kainų lyderiai“, kiti pardavėjai palygino ir nusprendė, kad pas juos pirkti apsimoka, o tai aktyviai galima viešinti, panaudoti komunikacijose bandant pritraukti prarastus vartotojus. Bet kokiu atveju šildymo sezonas, taupymas ir tikslas vilioti pirkėjus skatins prekybininkus prisiminti tą saldų žodį „pigu“, o dabar dar ir naują jo formą „apsimoka“. Ka gi, dabar detaliai paanalizuosime ir informuosime apie tai, kas vyko spalio mėnesį.

14 atsauksmes

Lasīt vairāk

Etiķete