CircleK.LT A

Uzņēmuma nosaukums Uzņēmuma numurs PVN maksatāja kods Adrese Darba laiks
UAB Circle K Lietuva 211454910 LT114549113 J. Jasinskio g. 16, LT-03163 Vilnius I-V 08.00-17.00

Kontakti

Vadītājs Tālrunis E-pasts Fakss
Skirmantas Mačiukas +370 5 268 65 00 [email protected] +370 5 268 65 04
Pricer.lt
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2020-01-06

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Circle K Lietuva (ex-Statoil) degalinės - pasirinkite kas Jums patogiausia

Esame vieninteliai Lietuvoje siūlantys vairuotojams galimybę pasirinkti tarp automatinių ir visapusio aptarnavimo degalinių.

Siekiame, kad vairuotojams mūsų tinklas būtų patogiausias – nesvarbu, ar Jūs užsuksite į visapusio aptarnavimo Circle K ar į automatinę degalinę Circle K 1-2-3, visur galėsite atsiskaityti Jums įprastu būdu, pasinaudoti su kortelėmis suteikiama nuolaida, gauti geriausią klientų aptarnavimą ir aukščiausios kokybės degalus.

Norinčius ne tik įsipilti degalų, bet ir užkąsti, išgerti kavos, įsigyti automobilinių prekių ar nusiplauti automobilį maloniai laukiame visapusio aptarnavimo degalinėse Circle K.

Skubančius ir norinčius tik pasipildyti automobilio baką degalais už patrauklią kainą kviečiame užsukti į automatines degalines Circle K 1-2-3.

Kategorijas

Zīmoli

Preces

Izmeklējumi

Atsauksmes, komentāri un ieteikumi

arunas

Ignas Klimaitis, „Circle K Lietuvos“ pardavimų verslo klientams departamento direktorius
 

arunas

„Circle K“ verslo filosofija: pridėtinė vertė – kainos dalis
„Circle K Lietuva“ pardavimų strategija paremta principu, „ne visada mažiausia kaina reiškia mažiausius kaštus“ (angl. total cost of ownership), todėl pardavimo metu klientams visada stengiamasi atskleisti visų galimų sąnaudų grandinę.
 
Plačiau: https://www.vz.lt/pardavimai/2019/03/17/pardavimu-valanda-circle-k-pridetine-verte--kainos-dalis#ixzz5iXVvyqUR

arunas

Vilnietės nuotykiai "Circle K" degalinėje: kol pylėsi degalus, pasikeitė kaina
https://www.lrytas.lt/auto/radaras/2019/02/14/news/vilnietes-nuotykiai-degalineje-kol-pylesi-degalus-pasikeite-kaina-9230133/
 
#CircleK #Kuriozai

Lūdzu Ienākt lai uzrakstītu atsauksmes