senukai.lt E

Uzņēmuma nosaukums Uzņēmuma numurs PVN maksatāja kods Adrese Darba laiks
Kesko Senukai Digital, UAB 304144008 LT100009854618 Jogailos g. 4, LT-01116, Vilnius I-VII 00:00-24:00

Kontakti

Vadītājs Tālrunis E-pasts Fakss
ALGIRDAS BALTADUONIS 8 700 11 119 [email protected]
KREDITO
REITINGAS
A – puikus, B – geras, C – patenkinamas, D – būtina stebėti, E – rizikinga, F – įvykęs įvykis

REITINGO PASKAIČIAVIMO DATA: 2018-04-20

GOscore - tai Scorify sukurtas reitingo modelis, prognozuojantis įmonių bankroto tikimybę. GOscore reitingui įtaką turi įvairūs kintamieji – bendra bei finansinė įmonės informacija, jos istoriniai duomenys, verslo sąsajos, kredito istorija ir kt.

Šis reitingas Pricer.lt klientui gali padėti lengviau pasirinkti tiekėją vertinant jo veiklos tęstinumą, patikimumą, garantinių įsipareigojimų vykdymą bei ilgalaikio bendradarbiavimo galimybes. Daugiau informacijos apie Scorify ir GOscore rasite čia.


Pirkti ne tik parduotuvėse, bet ir internetu „Senukų“ klientai pradėjo dar 2009-aisiais metais, kai startavo internetinė parduotuvė senukai.lt. Nuo to laiko svetainė stipriai pasikeitė ir išaugo.

 
Maža to, kai 2016 metais svetainės veiklą perėmė bendrovė „Kesko Senukai Digital“, svetainė tapo tarptautine platforma – sukaupta patirtis buvo pritaikyta kuriant tokias pat internetines parduotuves Latvijoje (www.ksenukai.lv) ir Estijoje (www.k-rauta.ee).
 
Atsinaujinusi, šiuolaikiška ir patogi internetinė parduotuvė senukai.lt 2016 metais sulaukė ir interneto bendruomenės pripažinimo. Technologijų ir progreso festivalyje LOGIN ji buvo išrinkta geriausia elektroninės prekybos svetaine.
 
Internetinę parduotuvę plėtojanti „Kesko Senukai Digital“ priklauso prekybos centrus „Senukai“ Lietuvoje valdančiai bendrovei „Kesko Senukai Lithuania“. „Kesko Senukai Digital“ ir „Kesko Senukai Lithuania“ yra Skandinavijos koncerno „Kesko“ dalis.
 
„Kesko“ užsiima maisto, statybos ir remonto prekių, automobilių pardavimu ir turi daugiau kaip 1500 parduotuvių Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje ir Baltarusijoje.
 
Senukai.lt veiklos sritys: statybos ir remonto prekės, statybinės medžiagos, elektros dalys ir įranga, baldai, buities ir ūkio prekės, sodo ir daržo prekės, auto ir moto prekės, kompiuterinė technika, elektronikos ir biuro prekės, buitinė technika
 
#Atsiliepimai #Patarimai #Leidiniai #Akcijos % #Nuolaidos
 

Kategorijas

Zīmoli

Preces

Atsauksmes, komentāri un ieteikumi

arunas

Vz.lt: Rygos teisme – prašymas „K Senukai“ tinklo operatorę pripažinti nemokia
Rygos miesto Pardaugavos rajono teismui pareikštas ieškinys, kuriame prašoma statybos, remonto ir buities prekių parduotuvių tinklą „K Senukai“ Latvijoje valdančią bendrovę „Kesko Senukai Latvia“ pripažinti nemokia, parodė Bankroto kontrolės tarnybos svetainėje paskelbta informacija.
#KeskoSenukaiLatvia

Lūdzu Ienākt lai uzrakstītu atsauksmes