AATU

Visų Aatu produktų sudėtyje yra minimum 80% mėsos ir žuvies ingredientų. Sdėtyje yra 32 daržovės, vaisiai, žolelės, prieskoniai, kiti augalai. Jūsų šuo ar katė gaus tik tai, kas geriausia.

Gamta sukūrė šunis ir kates mėsėdžiais, „mėsos valgytojais“. Tai gyvūnai, kurie gauna energiją ir patenkina savo mitybos poreikius, daugiausia iš mėsos baltymų. Tai yra pagrindinė priežastis, kodėl AATU formulė būtent tokia.

AATU yra pirmasis vieno baltymo maistas 80/20 šunims ir 85/15 katėms, pagamintas iš šviežiai paruoštos mėsos be konservantų. Maistas labai koncentruotas. Mes naudojame 2,5 kg žalių ingredientų 1 kg galutinio produkto gamybai. AATU sudėtyje nėra grūdų, baltųjų bulvių ir glitimo. Glikemijos indeksas žemas. Gaminamas be dirbtinių dažiklių, konservantų, skonio stipriklių ar GMO produktų.

Mes labai didžiuojamės visais savo produktais. AATU - tai puiki galimybė šerti augintinius išskirtiniu ir evoliuciškai tinkamu maistu. Mes nuoširdžiai tikime, kad po daugelio metų tyrimų, stebėjimų, tūkstančių šunų šeimininkų klausymosi, pažangių technologijų naudojimo, AATU yra vienas geriausių produktų, kurį kada nors paragaus jūsų augintinis.

https://aatu.co.uk

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Future retail, UAB 303035917 LT100007646916 Raguvos g. 4, LT-44275 Kaunas Darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 17:00 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tadas Akelaitis 8700 55241 [email protected]

Elektroninės parduotuvės operatorius UAB "Future retail" atsako už prekių pristatymą, grąžinimą, kokybę ir jūsų aptarnavimą. 

Pet24.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes kurjeris Jūsų nurodytu adresu pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje, per 1-2 darbo dienas. Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Prekės pristatomos pasirinktinai - Venipak kurjerių tarnybos į namus ar darbą ir į Omnivos paštomatus (prsitatomos siuntos iki 16 kg svorio)

  • Jei siuntos vertė yra 14 € ir daugiau – prekių pristatymas yra NEMOKAMAS.
  • Jei siuntos vertė yra mažesnė nei 14 € – vienos siuntos pristatymas visoje Lietuvoje Jums kainuos 2 €.
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 18 € pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

 

https://www.pet24.lt
 

Kategorijos

Parduotuvės