APIE MUS

 

Pricer.lt - tai nepriklausomas racionalaus pirkimo ir kainų palyginimo portalas, kuriame pateikiami parduotuvių pasiūlymai, o pirkėjai gali objektyviai palyginti, kurie pasiūlymai yra geriausi.

- Mes dirbame Lietuvos žmonių labui, kad kiekvienas gautume geriausią vertę už savo pinigus.

- Jeigu norite nusipirkti Jus dominančią prekę, siūlome pasinaudoti Pricer.lt portalu, ieškant prekės geriausią kainą ar pardavėją ir sutaupyti!*

- Pricer.lt platformoje vartotojai gali rasti nuo kvepalų, įrankių sodui iki nešiojamų kompiuterių, televizorių ar maisto prekių, trumpai tariant, viskas, ką galima įsigyti Lietuvos parduotuvėse. *

- Prekių katalogas nuolat plečiamas, patekiami detalūs prekių aprašymai, nuotraukos ir parduotuvių sąrašas, kur galima įsigyti norimą prekę.

- Pirkėjų patogumui prie prekių pateikiami komentarai, kitų pirkėjų apžvalgos, video, atskirų kategorijų analitiniai straipsniai su praktiniais patarimais.

- Pricer.lt prekių neparduoda. Mes tiesiog surenkame ir pateikiame Pricer.lt portale populiariausių Lietuvos parduotuvių prekes ir jų kainas. Norėdami pirkti kurią nors iš prekių, Jūs galite paspausti ant norimos parduotuvės nuorodos ir prekę nusipirkti parduotuvėje.

- Pricer.lt neprisiima atsakomybės už portale pateiktų prekių bei jų kainų informaciją. Informacija yra atnaujinama automatiškai 1-4 kartus per parą ir gali skirtis nuo parduotuvėse pateiktos informacijos. Parduotuvėse pateikta informacija yra laikoma galiojančia, neginčijama ir galutine.

(*) Pricer.lt vertinamų Lietuvos parduotuvių šąrašas Pardavėjai

 

PRICER.LT LYGINA KAINAS: maisto prekių krepšelių kainų lyginimo taisyklės

PRICER.LT LYGINA KAINAS: degalų kainų lyginimo taisyklės

PRICER.LT LYGINA KAINAS: vaistų kainų lyginimo taisyklės