Rask naujausias prekybos tinklų akcijas ir nuolaidas šia savaitę. Visos prekybos tinklų akcijos ir geriausios kainos pasiūlymai - akcijų leidiniai, proginiai prekių katalogai, lipdukų ir žaidimų lankstinukai. Visi naujausi prekybos tinklų leidiniai, katalogai ir lankstinukai vienoje vietoje. Akcijos ir nuolaidos maisto produktams, gėrimams, namų ūkio ir kitų kategorijų prekėms. Greitai ir patogiai raskite Jums aktualias ir patinkančias akcijas bei nuolaidas Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Suvalkuose. Peržiūrėkite aktualias prekybos tinklų akcijas dabar ir palyginkite kainas „Lidl“, „Maximos“, „IKI“, „Norfos“, "Rimi" „Biedronka“, „Kaufland“, „Aldi“, „Stokrotka“ prekybos tinkluose.

Populiariausi leidiniai

Pasirinkite parduotuvę

Pricer.lt Topai

€ 4.99
€ 3.99

Malta kava MERRILD GULD, 400 g

2023-12-27 — 2024-01-02

€ 7.69

Malta kava PELLINI TOP ARABICA, 250 g

2023-12-27 — 2024-01-02

€ 10.99
€ 1.69

Didysis mangas, 1 vnt.

2023-12-27 — 2024-01-02

Čia rasite karščiausius LIDL, MAXIMA, IKI, NORFA, Biedronka, Kaufland, Aldi ir kitų prekybos tinklų pasiūlymus, akcijas ir taikomas nuolaidas.

Pricer.lt  komanda kas savaitę atnaujina Lietuvos ir Lenkijos prekybos tinklų akcijų leidinius, kad rastumėte aktualią informaciją apie įvairioms prekėms vykdomas akcijas ir taikomas nuolaidas.

Pricer.lt komandos pagrindinis tikslas – padėti jums apsipirkti racionaliau ir praktiškiau. Mes dirbame Baltijos šalių pirkėjų labui, kad kiekvienas gautume geriausią vertę už savo pinigus.

Akcijos, nuolaidos, nubrauktos kainos, specialūs kainų pasiūlymai, išpardavimai gali suklaidinti net labiausiai patyrusį akcijų medžiotoją, tačiau to išvengsite, jei jums rūpimos parduotuvės kainų pasiūlymus peržiūrėsite iš anksto ir į parduotuvę apsipirkti keliausite jau susidarę pirkinių sąrašą. Pricer.lt portale rasite „Lidl“, „Maximos“, „IKI“, „Norfos“, „Biedronka“, „Kaufland“, „Aldi“, „Stokrotka“ ir daugelio kitų parduotuvių akcijų leidinius.

Prekybos tinklai populiariausioms prekėms reguliariai vykdo akcijas ir taiko nuolaidas, kurios leidžia sutaupyti. Nuolaidos ir akcijos taikomos įvairioms prekių grupėms ir prekėms, tačiau prekių kiekiai gali būti riboti. Tikslias akcijų ir nuolaidų galiojimo sąlygas rasite kiekviename prekybos tinklo akcijų leidinyje.

Prekybos tinklų akcijų katalogai yra aktualūs tiek Baltijos šalių miestų, tiek rajonų gyventojams.

Prekybos tinklų prekių ar prekių grupių akcijos gali būti puikus būdas norint planuoti pirkinius visai savaitei ir sutaupyti!