ALMO NATURE

„Almo Nature“ yra naminių gyvūnų maistas, pagamintas iš natūralių ingredientų, kuris grąžina 100% pelno katėms, šunims ir biologinei įvairovei per „Fondazione Capellino“ projektus.

Aukšta ingredientų kokybė (HQS). Naudojame mėsą ir žuvį, kuri yra tinkama žmonių mitybai ("human grade").

„Almo Nature“ buvo įkurta 2000 m. dėka ilgamečio šios srities verslininko Pier Giovanni Capellino intuicijos ir patirties. „Almo Nature“ svarbu ingredientų kokybė ir kilmė. „Almo Nature“ buvo pirmoji įmonė pasaulyje, pristačiusi šlapio naminių gyvūnų maisto liniją, kurios visi ingredientai buvo  tinkami žmonių vartojimui (HFC).

Dar viena naujove tapo bendrovės sauso maisto HFC linija pavadinimu aLternative.

Nuo pat pradžių „Almo Nature“ nuosekliai kėlė naujus inovatyvumo standartus. Kartu su jais augo ir įsipareigojimai vienybę su katėmis, šunimis bei laukine gamta skatinantiems projektams. Šie įsipareigojimai paskatino „Almo Nature“ pasirinkti naują parašą: naminių gyvūnų maistas + aLmore.

„Almo Nature“ išaugo į „kišeninę" tarptautinę, kurios pagrindinė būstinė yra Genujoje, o mažesni padaliniai Vokietijoje, Šveicarijoje, Didžiojoje Britanijoje, Prancūzijoje, Nyderlanduose, Kanadoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose, ir tapo inovacijų etalonu bei žinių centru šioje pramonės šakoje.

Naujas verslo modelis. Nuo šiol galutinės naudos gavėjas yra jau ne individas, šeima, tarptautinė kompanija ar investicinis fondas - tai Gamta - per „Fondazione Capellino“ vykdomus projektus!

Meilės ir pagarbos gamtai bei mūsų kompanionams gyvūnams paskatintas „Almo Nature“ įkūrėjas Pier Giovanni Capellino nuo 2018 m. sausio mėn. nusprendė visą įmonės gaunamą pelną skirti projektams, skatinantiems vienybę su gamta: su šunimis, katėmis ir biologine įvairove. Jis įkūrė novatoriško socialinio ir ekonominio modelio fondą „Fondazione Capellino“. Tai pelno nesiekiantis fondas, kurio vienintelis tikslas yra ginti šunis ir kates bei išsaugoti biologinę įvairovę. Jis sujungtas su įmone (darbas + finansinis kapitalas + firminiai produktai), kurios pelnas leidžia siekia naujo tikslo: visuotinio gėrio. Tokiu būdu ne tik klientai, bet ir gyvūnai yra galutiniai „Almo Nature“ naudos gavėjai.

„... Ir čia mes nesustosime... “

https://www.youtube.com/watch?v=DOlGo-QbXMc

https://www.youtube.com/watch?v=vV71COiatXI

https://www.youtube.com/watch?v=kJZo8mZ7RvE

https://na.almonature.com/en/

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB "Unistark" 302889366 LT100008176710 Genių g. 17, LT-11213 Vilnius -

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tomas Charužis +370 672 83 937, +370 687 15933 [email protected]

Prekių pristatymas

e-zoo.lt prekybos centre įsigytas prekes jums pristatys kurjeris iki pat durų visoje Lietuvoje. Prieš

prekių pristatymą kurjeris su jumis susisieks jūsų pateiktais kontaktiniais duomenimis.

• Pristatymas į artimiausią pagal Jūsų nurodytą adresą LP Express terminalą. Terminalai veikia 24 valandas per parą. Terminalų sarašą rasite čia. Jei užsakymo suma viršija 25 eurus, prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje, priešingu atveju pristatymo kaina 2,6 euro.

• Pristatymas Jūsų nurodytų adresu. Jei užsakymo suma viršija 25 eurus, prekės pristatomos nemokamai visoje Lietuvoje, priešingu atveju pristatymo kaina 2,6 euro.

Atsiskaitymas

Grynais pinigais. Atsiskaitote kurjeriui pristačius prekę.

Banko pavedimu. Atliekate įprastą banko pavedimą į mūsų sąskaitą, gaunate papildomą 2% nuolaidą.

Elektronine bankininkyste. Pasirinkus šį mokėjimo būdą būsite nukreipti į pasirinktą banką.

Prekes galite atsiimti e-zoo.lt parduotuvėse, kai prekė bus parduotuvėje Jus informuosime SMS žinute, ši

paslauga nemokama.

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją kainuoja 41 eurą, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

Prekės pristatomos per 1-3 darbo dienas.

 
 

Kategorijos

Parduotuvės

pigu.lt
B
assorti.lt
C