ARATON

NAUJOS PAŠARŲ RECEPTŪROS, KITAS POŽIŪRIS Į AUGINTINIŲ ŠĖRIMĄ – VISA TAI APIMA NAUJOJI ARATON MITYBOS PROGRAMA, IŠSISKIRIANTI ŠŪKIU: „ NAUJA TRADICIJA – GERA MITYBA“.

Aukštos klasės šunų ir kačių pašarų prekės ženklas ARATON rinkai pristato atnaujintą pašarų liniją. Siekiant padėti vartotojui lengviau atrasti savo augintiniui tinkantį pašarą, atnaujintas ARATON pakuočių dizainas, kuriame aiškiau atsispindi produkto sudėtis ir ypatybės.

 

Ant atnaujintų ARATON šunų ir kačių pašarų pakuočių informacija pateikta taip, kad būtų lengva pasirinkti pašarą, pagal kiekvieno augintinio poreikius: amžių, dydį ir gyvenimo būdą.

 

Atnaujinto pašaro gamybai naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos, o atvira sudėtis užtikrina gamintojo garantuojamą produkto kokybę.

 

Patobulintose pašarų sudėties formulėse didesnis kiekis baltymų ir vitaminų. Sudėtyje nėra mėsos subproduktų, o baltymai gaunami naudojant paukštienos miltus – aukštesnės kokybės mėsą. Be to, aukštesnės kokybės žaliavos užtikrina geresnį pašaro ėdamumą.

 

Kuriant naujas ARATON pašarų receptūras atsižvelgta į specialius poreikius – amžių, dydį, aktyvumą ir netgi svorį. Tinkamai subalansuotas pašaras gali padėti palaikyti gerą augintinio sveikatą, kontroliuoti svorį ir išvengti alerginių reakcijų.

 

https://akvatera.eu

https://www.kika.lt

http://kikagroup.lt/

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
AKVATERA LT, UAB 135058950 LT350589515 Dievogala, Zapyškio sen., LT-53424 Kauno r. I-V 08.00-17.00

Naminių gyvūnų priežiūros priemonės, gyvūnų ėdalas, mažmeninė ir didmeninė prekyba.

Nuo pat veiklos pradžios AKVATERA LT, UAB investavo ne tik į modernias technologijas, bet ir į darbuotojų kvalifikaciją. Specialistų komandą papildė ekspertai iš Europos, turintys didelę patirtį gyvūnų augintinių specializuotų pašarų gamyboje.

Pašarų receptūros kuriamos remiantis naujausiais tyrimais, pagrįstais gyvūnų mitybos reikalavimais ir pasauliniais standartais. Pašarai gaminami pagal kokybės valdymo sistemos ISO 9001 standartų reikalavimus. Įmonėje įgyvendinta aplinkos apsaugos sistema, vadovaujantis ISO 14001 standarto reikalavimais.

AKVATERA LT, UAB pašarų gamybai naudojamos tik patikrintos kokybiškos žaliavos. Joms skiriamas ypatingas dėmesys, todėl grūdinės žaliavos įsigyjamos tik iš Lietuvos augintojų, o kitos – įsivežamos iš užsienio šalių ir yra griežtai kontroliuojamos.

https://akvatera.eu

 

 

 

 

Kategorijos

Parduotuvės

pigu.lt
B
barbora.lt
C