ARDOUR

ARDOUR – premium kategorijos, visavertis sausas šunų ir kačių ėdalas, skirtas skirtingo amžiaus bei skirtingą svorį, skirtingus poreikius turintiems šunims bei katėms.

Šis visavertis sausas šunų ir kačių ėdalas yra papildytas vitaminais ir elementais, jame gausu gyvūninės kilmės baltymų, kurie užtikrina visą reikiamą aminorūgščių kiekį, reikalingą augti bei sveikam organizmui palaikyti. Visi šios linijos ėdalai yra be dirbtinių dažiklių, aromato ir skonio stipriklių. ARDOUR asortimentas platus, todėl lengvai išsirinksite ėdalą, tinkantį įvairaus amžiaus, svorio bei skirtingus poreikius turintiems augintiniams.

2017 metais „ARDOUR Mini Junior“ tapo nugalėtoju Privačių prekės ženklų asociacijos (angl. PLMA - Private Label Manufacturers Association) organizuojamame tarptautiniame konkurse gyvūnų prekių kategorijoje už inovacijas ir kokybę, kuriant privačius prekės ženklus.

https://www.maxima.lt/ardour

https://akvatera.eu/category/naujienos/

https://www.maxima.lt/

https://www.barbora.lt

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Maxima LT, UAB 123033512 LT230335113 Naugarduko g. 84, 03160 Vilnius I-VI, VII: 08.00-22.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Kristina Meidė +370 5 268 6787 [email protected]

MAXIMA – Lietuvos prekybos rinkos lyderė. Tai didžiausia lietuviško kapitalo įmonė ir didžiausias darbdavys Baltijos šalyse 

Didžiausias Baltijos šalių mažmeninės prekybos tinklo istorija pradėta 1992 metais, Vilniuje atidarius kelias parduotuves su skirtingais pavadinimais. 2017 metų sausio 1 d. Lietuvoje veikė 237 parduotuvės. Kasdien skirtingo formato parduotuvėse MAXIMA Lietuvoje apsilanko daugiau nei 550 tūkstančių pirkėjų. Parduotuves MAXIMA lengva rasti, nes jos veikia ir didmiesčiuose, ir mažesniuose miesteliuose, ir rajonų centruose. Atsižvelgę į skirtingus pirkimo poreikius, mes sukūrėme įvairių dydžių parduotuves – MAXIMA X, MAXIMA XX ir MAXIMA XXX.

https://www.maxima.lt/

http://www.maximagrupe.eu/

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės