ARIEL

Ariel - tegul drabužiai būna iškalbingi! Nors Ariel nepakantus dėmėms, jis labai švelnus audiniams.

Ariel yra Procter & Gamble skalbiklių prekės ženklas. Ariel pirmą kartą buvo pristatytas JK rinkoje 1967 m. Tai buvo pirmasis skalbiklis su dėmių šalinimo fermentais.

Skalbiamieji milteliai ir skystis Ariel padeda pašalinti dėmes iš baltų ir spalvotų audinių skalbiant aukštos ir žemos temperatūros vandenyje. Reguliariai naudojant „Ariel“, drabužiai ilgą laiką atrodys puikiai – balti audiniai išliks tikrai balti, o spalvoti išsaugos savo tikrąsias spalvas net po daugelio skalbimų.

Ariel skalbiamieji milteliai ir skystis Ariel Complete 7 su 7 valymo ir apsaugos technologijomis - puikiai šalina dėmes, padeda apsaugoti nuo kalkių, veiksmingai skalbia 30º C temperatūroje, padeda balinti drabužius ir apsaugoti juos nuo nešvarumų. „Ariel“ sudėtyje esantys fermentai aktyviai dalyvauja dėmių šalinime, o medvilninių audinių pluoštą išlyginantys ingredientai neleidžia greitai į medvilninį audinį įsiskverbti dėmėms.

Galite rinktis iš skirtingų „Ariel“ skalbiamųjų miltelių ir skysčio variantų:

Skalbiamieji milteliai Ariel White Flowers – skirti skalbti baltiems ir šviesiems audiniams, švelnaus gėlių kvapo.

Skalbiamieji milteliai ir skystis Ariel Mountain Spring – skirti skalbti baltiems ir šviesiems audiniams, gaivaus kalnų šaltinio kvapo.

Skalbiamieji milteliai Ariel Lenor Aromatherapy Oxygen Purity – skirti baltiems ir šviesiems audiniams, su minkštiklio Lenor efektu. Išskalbti šiais milteliais, drabužiai taps nepriekaištingai švarūs, minkšti ir gaiviai kvepės. Galite taip pat rinktis miltelius spalvotiems audiniams Ariel Lenor Aromatherapy Oxygen Purity Color, kurie, be visų šių savybių, dar padės išsaugoti audinių spalvas.

Skalbiamieji milteliai ir skystis Ariel Color & Style – specialiai sukurti spalvotiems audiniams. Jie ne tik pašalina daugelį sunkiai išplaunamų dėmių, bet ir išsaugo ryškias Jūsų drabužių spalvas. Išsivaduokite iš kasdieninės pilkumos ir mėgaukitės spalvų galia. Tegul drabužiai būna iškalbingi!

Ariel 3 in 1 skalbimo kapsulės yra unikalaus kelių dalių dizaino, todėl kiekviena kapsulės sudedamoji dalis išlieka savo vietoje iki atitinkamo skalbimo ciklo, kurio metu jos itin efektyviai atlieka savo funkciją. Inovatyvi Ariel skalbimo kapsulių plėvelė visiškai ištirpsta vandenyje ir jose esančios veiksmingos skalbiamosios medžiagos pašalina įvairiausias dėmes.

Ariel skystas skalbiklis puikiai pašalina dėmes per pirmą skalbimą. Nors Ariel nepakantus dėmėms, jis labai švelnus audiniams.

Kai gerai atrodote ir maloniai kvepiate, jaučiatės gerai. „Ariel“ skalbiamieji milteliai ne tik išvalo sunkiai pašalinamas dėmes, bet ir neleidžia joms įsigerti į audinį, be to, jie puikiai veikia 30 °C temperatūroje.

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
SANITEX, UAB 110443493 LT104434917 Raudondvario pl. 131, LT-47501 Kaunas I-V: 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Andrius Joneikis +370 37 401111; +370 656 40111 [email protected]
UAB SANITEX – plataus vartojimo prekių didmeninės prekybos, distribucijos bei logistikos lyderė Lietuvoje ir Latvijoje, aktyviai plėtoja veiklą Estijoje bei Lenkijoje.
Nuo 1992 m. stabiliai veikianti ir auganti UAB SANITEX bendradarbiauja su daugiau nei 500 gamintojų ir aptarnauja virš 32 000 klientų visose Baltijos šalyse.
UAB SANITEX rinkai siūlo platų prekių asortimentą (daugiau kaip 43 000 pavadinimų), profesionalų servisą, kokybiškus verslo sprendimus. Įmonė teikia distribucijos, pardavimo ir logistikos paslaugas tarptautiniams bei vietiniams gamintojams, tokiems kaip PHILIP MORRIS INTERNATIONAL, JTI, PROCTER&GAMBLE, BUNGE, ESTRELLA, GALLINA BLANCA, MONDELEZ INTERNATIONAL, UNILEVER, KELLOGG‘S, PRINGLES, SANTA MARIA, 3M ir daugeliui kitų.
 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės