BARKING HEADS

„Barking Heads & Meowing Heads“ istorija prasideda 2008 m., kai Paul ir Jim Dave dirbo mažoje naminių gyvūnėlių ėdalo įmonėje, kurią netikėtai nupirko tarptautinis šokolado ir naminių gyvūnėlių ėdalo konglomeratas.

Dave paliko firmą ir nusprendė sukurti savo verslą, kurio vienintelis tikslas buvo gaminti aukštesnės kokybės šunų ir kačių maistą, su daugybe mėsos, žuvies ir kitų natūralių ingredientų. Kodėl? Nes jie tiesiog myli gyvūnus, o kokybiško gyvūnų maisto tuo metu rinkoje labai trūko. Greitai sukūrę kelis aukščiausios kokybės, skanius ir sveikus receptus, Paul ir Jim  Dave ėmėsi prekės ženklo kūrimo, mat nusprendė, kad išskirtinei kokybei reikalingas ir išskirtinis ženklas. Ženklas, kuris parodytų kaip smagu turėti sveikus ir laimingus augintinius.

„Barking Heads“ ir „Meowing Heads“ - etiški prekės ženklai, siūlantys aukščiausios klasės maistą jūsų mylimiems šunims ir katėms. O misija, kurią mes išsikėlėme 2008 m. - padėti visiems augintiniams gyventi laimingesnį, sveikesnį gyvenimą tiekiant maistą, kurio jie verti - vis dar yra tai, kas veda mus į priekį.

https://barkingheads.co.uk

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Future retail, UAB 303035917 LT100007646916 Raguvos g. 4, LT-44275 Kaunas Darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 17:00 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tadas Akelaitis 8700 55241 [email protected]

Elektroninės parduotuvės operatorius UAB "Future retail" atsako už prekių pristatymą, grąžinimą, kokybę ir jūsų aptarnavimą. 

Pet24.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes kurjeris Jūsų nurodytu adresu pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje, per 1-2 darbo dienas. Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Prekės pristatomos pasirinktinai - Venipak kurjerių tarnybos į namus ar darbą ir į Omnivos paštomatus (prsitatomos siuntos iki 16 kg svorio)

  • Jei siuntos vertė yra 14 € ir daugiau – prekių pristatymas yra NEMOKAMAS.
  • Jei siuntos vertė yra mažesnė nei 14 € – vienos siuntos pristatymas visoje Lietuvoje Jums kainuos 2 €.
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 18 € pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

 

https://www.pet24.lt
 
 

Kategorijos

Parduotuvės

pigu.lt
B
assorti.lt
C