Bon Via

IKI parduotuvėse ieškokite kokybiškų vaisių bei daržovių BON VIA.

Saulėje prinokę vaisiai ir daržovės atkeliauja į IKI parduotuvių lentynas. Norint užtikrinti derliaus kokybę, ryšys su ūkininkais palaikomas reguliariai. Vaisių ir daržovių augintojams BON VIA ne tik kelia griežtus reikalavimus, bet ir bendradarbiauja viso proceso metu. Derlius renkamas tuose regionuose, kuriuose klimato sąlygos tuo metu yra palankiausios.

Daugiau: https://www.iki.lt/prekiu-zenklai/bonvia/

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB PALINK, IKI prekybos tinklas 110193723 LT101937219 Lentvario g. 33, LT-02241 Vilnius I-V 8-17 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
GERARD GABRIEL GEORGES ROG, UAB PALINK generalinis direktorius 8 800 11 454 [email protected]

Vizija: IKI – patikimiausias maisto žinovas, kurį vertina ir pirkėjai, ir darbuotojai. IKI ir IKI Express parduotuvės arčiau namų.

IKI – nuo 1992 m. Lietuvoje veikiantis prekybos tinklas. Tinklo operatorius – UAB „Palink“. Šiuo metu prekybos tinklui „IKI“ Lietuvoje priklauso 233 „Iki“ parduotuvių. Prekybos tinkle IKI dirba daugiau nei 7.170 darbuotojų.

1992 m. trys broliai iš Belgijos – George, Oliveris ir Nicolas Ortizai – atidarė pirmąją naujovišką maisto prekių parduotuvę Vilniuje. 2007 m. pabaigoje paskelbta, kad tinklą iš jo įkūrėjų nupirko Vakarų Europos prekybos tinklų aljansas „Coopernic“. Didžiausiu akcininku tapo REWE grupė.

2018 m. „Iki“ prekybos tinklą siekė įsigyti „Rimi Lietuva“, tačiau Konkurencijos taryba nedavė leidimo sandoriui.

„Rewe“, viena didžiausių Europos mažmeninės prekybos bendrovių, 2018 m. padidino savo akcijų paketą „Iki“ valdomoje UAB „Palink“ iki 93,75%.