BOSCH

„Bosch“ - Technologija gyvenimui: norime, kad mūsų produktai įkvėptų entuziazmo, pagerintų gyvenimo kokybę ir padėtų saugoti gamtos išteklius.

„Bosch“ savo veiklą Baltijos šalyse vykdo nuo 1993 m.

Lietuvoje yra šie sektoriai: automobilių atsarginės detalės ir diagnostikos įranga servisams, elektriniai įrankiai, saugos sistemos ir šildymo technikos įranga bei sprendimai.

1886 metais Robert Bosch Štutgarte įkūrė „Tiksliosios mechanikos ir elektrotechnikos dirbtuves“. Taip gimė šiandien visame pasaulyje veikianti įmonė. Nuo pat įkūrimo šiai įmonei būdingas dėmesys inovacijoms ir socialinė atsakomybė.

„Niekada nepamirškite savo žmogiškumo ir gerbkite žmogaus orumą bendraudami su kitais.“

Robert Bosch, 1931 m.

„Bosch Group“ yra pasaulyje pirmaujanti technologijų gamintoja ir paslaugų teikėja. 2017 m. gruodžio 31 d. duomenimis įmonė turėjo apie 402 000 darbuotojų. 2017 m. įmonės pardavimai sudarė 78,1 mlrd. eurų. Grupės veikla padalyta į keturis verslo sektorius: automobilių technologijos, pramoninės technologijos, plataus vartojimo prekių bei energetikos ir statybų technologijos. Kaip pirmaujanti daiktų interneto įmonė, „Bosch“ siūlo inovatyvius sprendimus išmaniesiems namams, išmaniesiems miestams, skaitmenizuotiems automobiliams ir skaitmenizuotai pramonei. Pasitelkusi savo patirtį sensorinės technikos, programinės įrangos ir paslaugų bei jai pačiai priklausančios daiktų interneto debesijos srityse, savo klientams įmonė siūlo skaitmenizuotus, kelių domenų sprendimus iš vieno šaltinio. „Bosch Group“ strateginis tikslas yra kurti naujoves skaitmenizuotam gyvenimui.

Šaltinis:

https://www.bosch.lt

 

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Robert Bosch, UAB 111761933 LT117619314 Ateities pl. 79A, LT-52104 Kaunas I-V 08.00-17.00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Kaspars Kalviškis, vadovas +370 37 410925 [email protected]

Robert Bosch, UAB - Latvijos firmos ROBERT BOSCH atstovybė Lietuvoje. Automobilių elektrinės, atsarginės dalys, detalės (akumuliatoriai, purkštukai, žvakės, siubliai ir kt), elektros įrankiai (statybiniai, sodo priežiūros), šildymo technika - didmeninė prekyba. JUNKERS, BUDERUS, BOSCH THERMOTECHNIK pramoniniai, individualiems namams dujiniai šildymo katilai, vandens šildytuvai - didmeninė prekyba.

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės