Bosch Petfood Concept

bosch Tiernahrung GmbH & Co. KG yra šeimos valdomas verslas, įsikūręs Blaufelden-Wiesenbach, Vokietijoje. Šeima jau daugiau kaip 50 metų gamina aukštos kokybės naminių gyvūnų maistą. Gyvūnų gerovė ir sveikata čia svarbiausia vertybė, todėl gaminama tik iš aukščiausios kokybės vietinių žaliavų. Įdiegta visaapimanti kokybės kontrolės sistema (HACCP, IFS, Food Check). IFS (International Food Standard) sertifikatas garantuoja, kad bosch Tiernahrung gamyba atitinka maisto standartus. Gaminama tik pagal moksliškai pagrįstus receptus.

Gyvenime ir darbe šeima vadovaujasi krikščioniškomis vertybėmis. Šios vertybės apibrėžia ir santykius su darbuotojais, klientais, tiekėjais. Čia vertinami partnerystė ir sąžiningas bendradarbiavimas, taikus sugyvenimas tarp skirtingų tautų ir etninių grupių.

bosch Tiernahrung rūpinasi, kad klientų poreikiai būtų vis geriau tenkinami, todėl nuolatos tobulina savo kokybės sistemą, aptarnavimo kokybę, sprendžia iškilusias problemas, diegia inovatyvius produktus.

https://www.youtube.com/watch?v=k3to3u_qSAw&t=80s

Šaltinis:

https://www.bosch-tiernahrung.de/en

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Etina, UAB 304013375 LT100009402418 A. Goštauto g. 8-220, LT-01108 Vilnius -

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Donatas Stasytis +370 677 62160 [email protected]

KODĖL VERTA PIRKTI EL. PARDUOTUVĖJE FERA.LT?

  • Galite rinktis iš daugiau nei 13 000 prekių Jūsų augintiniams – nuo maisto ir skanėstų iki guolių ir akvariumų. Dėl patogios paieškos ir išsamių prekių aprašymų galite lengvai rasti tai, ko ieškote.

  • Visa mūsų produkcija yra iš oficialių atstovų, todėl galime užtikrinti prekių kokybę.

  • Greitas ir patogus pristatymas iki durų!

  • Visi užsakymai nuo 14 Eur sumos yra pristatomi nemokamai. Jūsų užsakymas bus pristatytas Jūsų nurodytu adresu, todėl galite užsakyti ir didesnį kiekį maisto savo augintiniams bei taip sutaupyti.

  • Mūsų komanda Jums padės ir patars Jums bei atsakys į visus rūpimus klausimus apie mūsų asortimentą.

  • Jei Jums nepatiks įsigytos prekės, galite jas atsiųsti atgal ir susigrąžinti pinigus. Jūs tam turite net 30 dienų

 

Kategorijos

Parduotuvės

Prekės