CANAGAN

"Canagan“ yra sukurtas taip, kad atkartotų jūsų augintinio protėvių mitybą. Daug mėsos, daržovės, žolelės - kiekvienas „Canagan“ kąsnis maitina natūralius gyvūno instinktus.

Mūsų receptuose nerasite grūdų. Šunys ir katės yra labai prisitaikę ėsti mėsą. Kaip ir visi plėšrūnai, jie sunkiau virškina grūdus. Jų seilėse nėra fermento, vadinamo amilaze, kuris padeda suskaidyti krakmolingus angliavandenius. Iš savo receptų pašalinome visus grūdus, kad sukurtume daug mėsos turintį maistą. Toks maistas labiau atitika natūralų.

Naudojame tik geriausius įmanomus ingredientus. Suprantama, kad visuose mūsų maisto produktuose nėra dirbtinių skonio stipriklių, dažiklių ar konservantų. Jei tai nėra pakankamai gerai žmonėms, tai nėra pakankamai gerai ir mūsų augintiniams, todėl mes patys išbandome kiekvieną savo receptą! Mes kruopščiai atrenkame ingredientus iš patikimų tiekėjų, kad  būtume tikri, jog kiekviena partija atitinka aukščiausius skonio ir maistingumo standartus.

Mes didžiuojamės galėdami palaikyti  vietines naminių gyvūnų parduotuves! „Canagan“ tiekia tik vietiniams nepriklausomiems mažmenininkams. Mūsų produktų nerasite prekybos centruose, įvairiaus asortimento parduotuvėse ar vien tik interneto parduotuvėse. Vietinėse naminių gyvūnų parduotuvėse yra žinių, priežiūros ir paslaugų lygis, kurio negalima rasti niekur kitur, todėl mes niekam daugiau ir netiekiame.

Šis pagrindinis principas - tiekti tik nepriklausomoms parduotuvėms - kilo iš mūsų įkūrėjo Edvardo Milbourne'o, kaip parduotuvių savininko, istorijos! Neigiamą poveikį savo verslui jis pajuto tada, kai prekėmis, kurių atsargų jis buvo užsivežęs, pradėjo prekiauti prekybos centrai. Jis suprato, kad nepriklausomos parduotuvės gali būti sėkmingos tik tuomet, kai bendradarbiauja su prekių ženklais, kurie dirba tik su specializuotomis pardduotuvėmis. Kai Eddie pamatė, kad prekių ženklų su tokia strategija nėra, jis sukūrė savo!

Mes visada laikysimės įsipareigojimo tiekti tik vietinėms gyvūnų parduotuvėms. Visada

https://www.canagan.co.uk

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Future retail, UAB 303035917 LT100007646916 Raguvos g. 4, LT-44275 Kaunas Darbo dienomis nuo 9:00 val. iki 17:00 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Tadas Akelaitis 8700 55241 [email protected]

Elektroninės parduotuvės operatorius UAB "Future retail" atsako už prekių pristatymą, grąžinimą, kokybę ir jūsų aptarnavimą. 

Pet24.lt e-parduotuvėje įsigytas prekes kurjeris Jūsų nurodytu adresu pristatys iki pat durų visoje Lietuvoje, per 1-2 darbo dienas. Prieš pristatydamas siuntą kurjeris susisieks su Jumis nurodytu kontaktiniu telefonu. Savaitgaliais ir valstybinių švenčių dienomis užsakymai nėra pristatomi.

Prekės pristatomos pasirinktinai - Venipak kurjerių tarnybos į namus ar darbą ir į Omnivos paštomatus (prsitatomos siuntos iki 16 kg svorio)

  • Jei siuntos vertė yra 14 € ir daugiau – prekių pristatymas yra NEMOKAMAS.
  • Jei siuntos vertė yra mažesnė nei 14 € – vienos siuntos pristatymas visoje Lietuvoje Jums kainuos 2 €.
  • Siuntos į Kuršių Neriją yra apmokestinamos papildomu 18 € pristatymo mokesčiu, nepriklausomai nuo užsakymo sumos.

 

https://www.pet24.lt
 

Kategorijos

Parduotuvės

fera.lt
C