CARNILOVE

CARNILOVE buvo sukurtas atsižvelgiant į šunų ir kačių prigimtį, todėl šis maistas užtikrina platų spektrą kruopščiai atrinktų laukinės kilmės produktų. Į CARNILOVE sudėtį įeina elnių, ančių, fazanų kalakutų, avių, šernų mėsa, lašišos, nes tai artima laukinėje gamtoje pagaunamo grobio sudėčiai bei garantuoja, kad bus patenkintas jūsų augintinio amino rūgščių poreikis. Miško uogos, daržovės, laukinės uogos ir augalai yra natūralus svarbių vitaminų, antioksidantų bei kitų būtinų maistingų medžiagų šaltinis. 70-75% sudaro laukinės kilmės mėsa. Sudėtyje nėra grūdų ir bulvių.

Šunų ir žmonių koegzistencija prasidėjo labai seniai. Kaip teigia seniausi rašytiniai šaltiniai - apytiksliai 12000 prieš Kristų. Per tą laiką šunų mityba vis labiau panašėjo į žmogaus. Vystantis žemdirbystei ji dar labiau nukrypo nuo anatomiškai ir genetiškai tinkančios šunims. CARNILOVE buvo sukurtas atsižvelgiant į gyvūnų ir žmogaus istorinę koegzistenciją, tačiau ingredientai ir jų dalis maiste buvo parinkti remiantis natūraliais šunų ir kačių mitybos poreikiais, o ne žemdirbystės pasiekimais. Vienok gamyboje įdiegti naujausi perdirbimo procesai bei technologijos.

Šaltiniai:

https://www.carnilove.com/lt

https://carnilove.com

http://www.carnilove.co.uk

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
KAINAVA, UAB 133983057 LT339830515 Veiverių g. 71, LT-46355 Kaunas -

Kontaktai

Kontaktinis asmuo Telefonas El. pašto adresas Faksas
Algirdas Gelžinis (8 37) 337 023 [email protected] (8 37) 337 022

KAINAVA, UAB Įkurta 1994 metais Lietuvoje. Pagrindines veiklos kryptys yra prekių gyvūnams importas ir distribucija, taip pat įmonė turi du modernius veterinarijos centrus, kur veikia veterinarijos vaistinės, klinikos, gyvūnų prekių parduotuvės ir kirpyklos gyvūnams. Įmonė UAB Kaivana importuoja geriausius produktus gyvūnams iš viso pasaulio ir platina juos Baltijos šalyse. 2015 metais mes pasiekėme 4mln eur apyvartą ir pardavėme apie 3000t įvairiausių prekių gyvūnams Baltijos regione. Pirmasis mūsų partneris buvo Vafo Praha s.r.o. Daugiau kaip 50% UAB Kaivanos asortimento apyvartos sudaro Vafo Praha s.r.o. produktai.

Daugiau:

https://www.carnilove.com/lt

http://www.kaivana.lt

 

Kategorijos

Parduotuvės

pigu.lt
B
1a.lt
C
barbora.lt
C
E-zoo.lt
C
fera.lt
C
senukai.lt
C
Zookaralyste.lt
C
petmarket.lt
F

Prekės