CLEVER

CLEVER - mažos kainos standartas

Pavadinimas CLEVER reiškia „protingas“ ir atspindi šio prekės ženklo filosofiją, kad apsipirkimas gali būti išmintingas. Šis prekės ženklas skirtas pirkėjams, kurie vertina gerą kokybę ir nori sutaupyti.

Produktai, pažymėti prekės ženklu CLEVER, pirmą kartą pasirodė 1999 metais Austrijoje, susilaukė sėkmės ir netruko išplisti po visą Europą. Dabar jų jau galite įsigyti ir IKI parduotuvėse! Prekių šeimą CLEVER sudaro šviežio maisto ir bakalėjos prekės, šaldyti produktai, nealkoholiniai gėrimai, gyvūnų ir ne maisto prekės iš Lietuvos bei užsienio tiekėjų. Maža kaina ir kokybė – svarbiausi prekės ženklo CLEVER kriterijai.

Daugiau: https://www.iki.lt/prekiu-zenklai/clever/

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
UAB PALINK, IKI prekybos tinklas 110193723 LT101937219 Lentvario g. 33, LT-02241 Vilnius I-V 8-17 val.

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
GERARD GABRIEL GEORGES ROG, UAB PALINK generalinis direktorius 8 800 11 454 [email protected]

Vizija: IKI – patikimiausias maisto žinovas, kurį vertina ir pirkėjai, ir darbuotojai. IKI ir IKI Express parduotuvės arčiau namų.

IKI – nuo 1992 m. Lietuvoje veikiantis prekybos tinklas. Tinklo operatorius – UAB „Palink“. Šiuo metu prekybos tinklui „IKI“ Lietuvoje priklauso 233 „Iki“ parduotuvių. Prekybos tinkle IKI dirba daugiau nei 7.170 darbuotojų.

1992 m. trys broliai iš Belgijos – George, Oliveris ir Nicolas Ortizai – atidarė pirmąją naujovišką maisto prekių parduotuvę Vilniuje. 2007 m. pabaigoje paskelbta, kad tinklą iš jo įkūrėjų nupirko Vakarų Europos prekybos tinklų aljansas „Coopernic“. Didžiausiu akcininku tapo REWE grupė.

2018 m. „Iki“ prekybos tinklą siekė įsigyti „Rimi Lietuva“, tačiau Konkurencijos taryba nedavė leidimo sandoriui.

„Rewe“, viena didžiausių Europos mažmeninės prekybos bendrovių, 2018 m. padidino savo akcijų paketą „Iki“ valdomoje UAB „Palink“ iki 93,75%.

Kategorijos

Parduotuvės

iki.lt
B

Prekės

Tyrimai