Deeper

Sonaras „Deeper“ – į delną telpantis nedidukas įrenginys, naudojamas žuvų buvimo vietos ir vandens telkinio gylio nustatymui.

Lietuvių sukurto sonaro išskirtinumas yra tas, kad jo siunčiamus signalus matote išmaniojo telefono ekrane.

Pažangi skaitmeninio apdorojimo technologija sugeba perduoti tikslesnius duomenis per trumpesnį laiko tarpą, padidintas skenavimo dažnis užfiksuoja greitai judančius objektus, o didesnė rezoliucija leidžia pamatuoti pačius mažiausius objektus ir visa tai suderinta viename kompaktiškame įrenginyje.

Išmanusis sonaras vertingas žvejybos įrankis suteikiantis daug naudingos informacijos apie žūklės sąlygas vandens telkinyje. Sukurtas žuvų paieškai, gylio ir vandens temperatūros nustatymui, dugno reljefą ir kitos sėkmingai žūklei reikalingos informacijos aptikimui.

Deeper išmanioji programėlė turi daug naudingų galimybių tokių kaip pozicijos nustatymas realiuoju laiku, neribota gautų skenavimo duomenų istorija ir poledinės žūklės režimas, išmanusis sonaras Deeper Pro+ puikus pagalbininkas visomis sąlygomis ir tinkantis visiems žvejybos būdams.

 

Platintojas

Įmonė Įmonės kodas PVM mokėtojo kodas Adresas Darbo laikas
Deeper, UAB 302749154 LT100006761416 Antakalnio g. 17, I korpusas, LT-10312 Vilnius I-V 08:00-17:00

Kontaktai

Vadovas Telefonas El. pašto adresas Faksas
Aurelijus Liubinas +370 659 89559 [email protected]

Deeper, UAB – išmanius elektronikos prietaisus kurianti Lietuvos įmonė, savo produkciją eksportuojanti į daugiau kaip 50 užsienio šalių.

Pirmasis įmonės sukurtas produktas – išmanus sonaras žvejybai – pasiūlė naują požiūrį į tradicinę žvejybą ir greitai sulaukė pripažinimo bei įvertinimo Lietuvoje ir užsienyje.

Didžiausioje pasaulyje technologijų parodoje “Consumer Electronics Show 2016” Lietuvoje sukurtas įmonės produktas buvo apdovanotas kaip geriausias inovatyvus prietaisas bevielių produktų kategorijoje. Šalies prezidentė įmonei yra įteikusi sėkmingiausios aukštųjų technologijų įmonės apdovanojimą.

Inovacijos, pažangūs sprendimai ir aukšta pridėtinė vertė vartotojui – tai pagrindiniai veiklos principai, kuriais vadovaujasi įmonė, kurdama ateities produktus.

Kategorijos

Parduotuvės

skytech.lt
A
tele2.lt
A
Avitela.lt
B
b-a.eu
B
bigbox.lt
B
derekis.lt
B
Ogmina.lt
B
pigu.lt
B
prasom.lt
B
technorama.lt
B
topocentras.lt
B
trajektorija.lt
B
1a.lt
C
elektromarkt.lt
C
imk.lt
C
rde.lt
C
senukai.lt
C
zemakaina.lt
C

Prekės